Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folytonos álmosság, fáradtság....

Folytonos álmosság, fáradtság. Minek a tünete?

Figyelt kérdés
Vérszegénységre gyanakszom vagy esetleg vitaminhiányra. Sovány alkatú férfi vagyok, aki fizikai munkát végez.
2011. júl. 2. 17:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Én szerintem vérszegénység... Igyál 2-3héten keresztül minden nap 2dl vörösbort, és meglátod mennyit változik...teljesen helyrerakja a vérképet!
2011. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti, h vashiány, anyumnak is ilyen volt, és miután elkezdte szedni a vastablettát, helyrejött.
2011. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vashiányra tudok ajánlani céklát...legjobb!
2011. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Béres-csepp + C vitamin

nyomelelmeket tartalmaz, ami a mai ételekből már eléggé hiányzik. Ettől fáradt, gyenge a szervezet. A vérképet is javítja, noha vas konkrétan nincs benne, de ezek a nyomelemek kellenek, hogy az ételmől felszívósjanak és hasznosítódjanak a fontos dolgok.

Próbáld meg! Egy kúra alatt érezni fogod, erősebb vagy, és az immunrendszert is erősíti.

2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*az ételből felszívódjanak
2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet vashiány,bár férfiaknál lényegesen ritkább.Nincs alkalmad elmenni laborba?Én is tűnődtem egyik nap miért vagyok mindig fáradt,és rájöttem,hogy a legtöbbször 6 órát sem alszom.Ha viszont Nálad ez kilőhető és a labor sem mutat semmi lényegeset még mindig lehet vitaminhiányra gyanakodni,ha sovány testalkatú Vagy pláne,mert könnyen megeshet,hogy a felszívódásod gyenge,és még azt a keveset sem tudja beépíteni,amit az ételekből kap.Eszel zöldséget,gyümölcsöt,vagy inkább szendvicses,pékárús,húsos Vagy?
2011. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Második kategória. Nem szeretem a zöldségeket, egyedül az uborkát eszem meg, ha nagyon muszáj. Gyümölcsöt is ritkán eszem, bár azt szeretem.
2011. júl. 7. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudok hozzászólni, mert amit hozzászóltam volna, azt is előttem leírták.


Említetted, hogy ritkán eszel zöldséget-gyümölcsöt.

Ezzel én is így voltam. Gyümölcsöt hetente egyszer vagy kétszer ha ettem. A paradicsomot szerettem egyedül a zöldségek közül.

De egy ideje egészségesebben akarok élni, ezért kérem Ősömet, rakjon paprikát is a szendvicsembe, itthon a kenyér mellett mindig ott egy egész paradicsom, vagy zöldhagyma. Eszek salátát is a főtt ételhez. És étkezések között is szoktam gyümölcsöt enni.

Kb. háromnegyed év kellett ahhoz, hogy ehhez úgy hozzászokjak, hogy már kívánom. :)

Nálad is eredménnyel járhat, ha erőlteted a dolgot! És az egészségedért mindenképp megéri ezt megtenni. Lehet, az álmosság is csökkenne. A fizikai munka is jobban menne.

2011. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!