Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tippek állandó (indokolatlan)...

Tippek állandó (indokolatlan) fáradtság, álmosság ellen? Sajnos nem ihatok kávét :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy vitaminhiányod van, vagy vérszegény vagy? Az okozhat ilyet. Én holnap kérek vérvizsgálatot az orvosomtól. De a rendszeres mozgás is segít ezen.
2010. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a vitaminhiány. A C, és B vitaminokat érdemes lenne szedned, hiszen azoknak nincs semmilyen mellékhatása. C vitaminból lehet kapni 750 mg kapszulát, és van egy B kompley nevű, amiben van B1, B3, B12 etc. Ezt azonban ne szedd be éhgyomorra, mert a B3 néha tud érdekes dolgokat csinálni (meleged lehet tőle, folyhat az orrod, fájhat a hasad, de amilyen hirtelen jön, olyan hirtelen tűnik el, nagyjából 5 percig tart). Én már több éve szedek, kezdetben én is fáradtság, meg allergiák ellen szedtem.

Ne hidd el, hogy a vitaminok nagy mennyiségben károsak. Egy bizonyos mennyiség valóban egészségtelen lehet, de annyit képtelenség lenne beszedni...

2010. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!