Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha vesekövem van az hol fáj?

Ha vesekövem van az hol fáj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azthiszem a derekadnál.

(de nem vagyok benne biztos)

2011. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
aha oké mert nekem 1-2 napja kb 10 percenként nagyon beleszúr a hasamba ... meg az oldalam is kicsit szúr de az csak nagyon ritkán... meg egy kicsit a hátamnál is szúrt de ott csak este és már az elmúlt ez szerintetek az? :O
2011. júl. 3. 12:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt veseövem, kétszer is sajnos.

Nekem úgy kezdődött, hogy gyakran jártam ki pisilni, és csak pár csepp jött-pangott a vizeletem. Aztán utána topa fájást éreztem a derekamban, ami kisugárzott az ágyékba, és a nemi szerv környékébe. Aztán hirtelen úgy begörcsölt, hogy azt hittem meghalok-nem bírtam kiegyenesedni-hánytam...stb


Neked most fáj valahol?

2011. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak a hasam szokott meg kicsit az odallam az ágyékom és a nemiszervem felé sincs semmilyen fájás szerintem ez nem az.. és nem járok gyakran ki wc-re
2011. júl. 3. 12:42
 5/19 anonim ***** válasza:

Közbe olvasom, hogy hol fáj.

Szerintem ez nem vesekő-de azért nem ártana beutalót kérned egy hasi ultrahangra-biztos ami biztos.

2011. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem a hasamnál oldalt. és ugyanazon az oldalon hátul is
2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ez tuti nem az :D
2011. júl. 3. 12:45
 8/19 A kérdező kommentje:
és neked folyamatosan vagy csak néha-néha?
2011. júl. 3. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mármint nekem vesehomokom volt, de állítólag a tünetek ugyanazok. Nekem pár óránként kezdett el fájni az elején, akkor azt mondtam , hogy nem bírom ki, annyira fájt. meg olyankor hánytam is. aztán 1 hét múlva kb már folyamatosan fájt, de nem annyira. pedig gyógyszert is szedtem. A vesehomok még durvábba szokott fáji mint a vesekő, de azért a vesekő sem semmi.
2011. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én alig érzem :D szerintem ez tuti nem az :D
2011. júl. 3. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!