Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesekövem van már 1,5 hónapja,...

Vesekövem van már 1,5 hónapja, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az hogy már 1,5 hónapja egy 3mm-es vesekövem van. Tudom ez rendkívül kicsi mégis óriási fájdalmakat tud okozni. 3x voltam korházba emiatt, azt mondták hogy nem tudnak vele mit kezdeni mert 5mm alatt nem lézerenek/zúznak ezért próbáljam meg kipisilni. Sajnos még mindig bennem van, van hogy 1 hétig nem érzek semmit de egyszercsak visszajön a görcs. Ma lementem a körzeti orvoshoz és ő is scak azt tudta mondani hogy pisiljem ki sajnos nincs más megoldás. Mára már olyan stádiumba vagyok vele hogy folyton olyan érzésem van mintha pisilnem kellene illetve ott lenn lüktető csípő érzést érzek és emellett még a vesém is fáj. Kiprobáltam már elég sok mindent, vesetisztító tea, mezei zsúrló, gyógytea, kocogás, lépcsőzés, rendszeres melegfürdőzés stb. Az lenne a kérdésem hogy valaki volt-e már hasonló helyzetbe és hogy mi lett a vége? Félek hogy ha 1,5 hónap alatt nemjött ki... akkor továbbra sem fog kijönni és valami komolyabb bajt okozhat. A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 9. 13:50
 1/1 anonim válasza:
szia.én pont ma voltam zúzáson,igaz az enyém 5mm.viszont már másfél éve nem mozdult.előtte nekem volt egy 3mm-es,begörcsöltem,úgy hogy levegőt is alig tudtam venni,éjjel bementem a sürgősségire,egyből benntartottak.nem értem,veled miért nem csinálnak semmit,hagyják hogy szenvedj?ha görcsölsz,akkor az azt jelenti hogy elindult.hamarosan számíthatsz egy nagyobb görcsre,és utána már valszeg kijön.
2011. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!