Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj ennyire a fejem?

Miért fáj ennyire a fejem?

Figyelt kérdés

Régebben csak 2 naponta szokott fájni, de most nyáron nagyon fáj naponta, hányingerrel és szédüléssel együtt. A szemem rossz, édesanyám szerint ezért fáj a fejem, mert megerőltetem.


Miért fáj és mit tehetek ellene? Algopirin legtöbbször nem hat, a víz sem segített.


13/F


2011. júl. 3. 18:47
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha napi 2-3 liter vízzel is fáj, akkor biztos a szemed miatt van.
2011. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A rossz szem fejfájással is járhat együtt. Szemüveg !!

Sokat ülsz gép előtt? Iszol eleget? Eszel elég vitamint? Igazából sejtem ezekre a választ, de te is gondolkodj el rajtuk :)

2011. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet frontérzékenység is. Ha az algopyrin nem segít, az furcsa...lehet izomgörcs is.
2011. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús. Nem vagy Te migrénes? Ha igen, a jó Istenben bízz, mert orvos meg nem gyógyítja. Tapasztalat.
2011. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gép előtt nem ülök olyan nagyon sokat, csak ha pocsék idő van (mint pl. most), eszek-iszok rendesen, vitaminból sincs hiányom, megnéztem wikipédián, valószínüleg ez bizony migrén...
2011. júl. 3. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
napszúrás, hőguta?
2011. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Vagy hidegfront is lehet.
2011. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az időjárás is befolyásolhatja az egészséged pl.: túl nagy a légnyomás
2011. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Kivizsgálás után kaphatsz az Algopyrinnél hatékonyabb gyógyszert. a kivizsgálásnak pedig a szemészet is a része. De ilyen hányinger-szédüléses fejfájást nem hiszem, hogy szemészeti probléma okoz.

Ha migrént diagnosztizálnak, ne csüggedj, sokszor sikerül megfelelő gyógyszert találni rá. Pl. én is ilyen szerencsés voltam.

2011. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia! Detto ugyan ez.. Migrén és sajnállak.. ez ilyen :/ a fejfájás még türhető de ha a szemed is foltokba lát akkor a legjobb ha lehúzod a redönyt és lefekszel a sötét szobába pihenni.. 2-3 óra múlva elmúlik a fájdalom, bár tudom feküdni is nehéz a fejed miatt :/ ülj az ágyba.. :D jobb megoldás nincs. És még egy FONTOS vegyél vas tablettát és szedjed naponta! Ha előjön a migrén próbálj meg keveset enni és sokat inni, nekem az aspirin szokott segíteni és a vas tablettának és istennek hála egyre kevesebbet jön elő!


16/F

2011. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!