Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Korán kelők, mikor fekszetek?

Korán kelők, mikor fekszetek?

Figyelt kérdés

Leírnátok, mikor keltek, és ehhez hány órakor fekszetek le este?


Gondolom nem úgy zuhantok az ágyba félhalottan, mint én hajnali fél háromkor. Mennyi idő lefekvés után, amíg elalszotok? Mit csináltok addig az ágyban?


Azért kérdezem, mert próbálok változtatni a későn kelésemen, de tulajdonképpen semmit sem tudok a korán kelésről. Nagyon köszönöm mindenkinek, aki válaszol!


2011. júl. 4. 10:29
 1/6 bix ***** válasza:
5:30 kor kelek átlag, fekvés 10 11 fele mikor hogy. nem vagyok mindig hulla, de ez meló/millió más faktor befolyásolja. hamar alszok el, edzés után főleg, reggelig még forgolódni se szoktam mostanában:) kelés az elején halál volt, most már az óra előtt 2 -3 percel már ébredezek.
2011. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Este tízkor, ha hét és fél nyolc között akarok felkelni.

Ha hatkor, vagy előbb, akkor este nyolc és fél kilenc között fekszem le.

2011. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én este 8kor alszok és reggel 4kor kelek
2011. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ált. fél6 és fél 7 között kelek, ehhez 10-11 körül fekszem le este. Legtöbbször egyből elalszom, de van, hogy pár percet ébren vagyok még.


Egy időben én is szerettem sokáig aldni, de rájöttem, hogy minél többet alszom, annál fáradtabbnak érzem magam, és nincs időm sok mindenre. Tudod, ki korán kel, aranyat lel:)

2011. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

iskolaidőben általában éjfél és hajnali egy óra felé feküdtem le, hat órakor keltem...hullasági állapotom az kemény volt..többször aludtam el órákon...de ez viszont ritka eset volt.


most hogy nyári szünet van így a fekvés általában ugyanaz a kelés viszont... hát amikor felkelek :D

2011. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fél8
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!