Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjeli bagoly anyukák, este...

Éjjeli bagoly anyukák, este mikor fekszetek és reggel mikor keltek? Bírjátok napközben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában éjfél, persze van amikor 11 de olyan is, hogy 1. Reggel 7 és 9 között, attól függ, mikor kelt a fiam.

Én amondó vagyok, hogy aki éjszaka legény, az legyen nappal. Ha 4-5 órát sikerül csak valami miatt aludnom, akkor sincsen semmi egy kis fáradtságon kívül, a gyerek előtt 12 órában éjszakáztam, tehát hozzá vagyok szokva :)

2011. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

:)


most már elég "korán" elalszom 1-2 hete, olyan éjfél-fél egy körül. 7-7,30 körül kelt a lányom. régebben hajnal 2-3 körül tudtam csak elaludni.

napközben muszáj bírni. nagyon ritkán van amikor alszom én is a lányommal 1 órát napközben. de ha meg alszom akkor tolódik az éjszakai alvás...szóval nehezen, de bírom.


és te?

2011. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is éjfélig vagyok fent,ilyenkor van időm magamra,kikapcsolódni kicsit.A gyerekek eddig 8-9 körül keltek,ez így jó is volt,most ráálltak a 6-7 órára,így már fáradt és nyűgös vagyok napközben.Néha sikerül velük aludnom napközben,az sokat jelent.

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. szept. 22. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 23, éjfél körül alszom (gyerekek 21-kor ágyban) és 6.30-kor kelek. Sokkal több alvásra lenne szükségem, de szeretnék még magammal is foglalkozni, és csak este van körülöttem csönd. Ilyenkor tv-t nézek, internetezem, de főleg kézműveskedem és tanulok. Hétvégén együtt alszom a gyerekekkel délután, hááát addigra bizony életmentő az a pár óra.
2011. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én éjfél, 1 körül fekszem le, tegnap negyed2 volt.. Nálunk 2 gyerek van, 2 éves és 1 hónapos. A kicsi még éjjel 1x kel, meg hajnalban. Utána kora reggel a nagy, és utána megint a kicsi. Ez 7-ig történik kb. Ha szerencsés a reggel, vissza tudunk aludni 9-ig, de ált. az egyik gyerek szabotálja az alvást... Napközben hulla vagyok, ilyenkor este meg kipattan a szemem. Megmondom a férjemnek, hogy szigorúan éjfél előtt kötözzön az ágyhoz! :D Már amikor itthon van, mert 3 műszakos.
2011. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

sziasztok

én éjfél körül fekszem. 6 körül már ébreszt a fiam, de legkésőbb fél hétkor.

Ilyenkor is sokszor nehezen alszom el, reggel viszont tudnék kicsit tovább aludni. Ennek ellenére nem alszom napközben, mert akkor hajnal 2-3 óráig biztosan nem tudok elaludni.

Amikor a lányomat vártam, 3-4 órákat aludtam éjszaka, délután a "nagy" fiammal még kb: másfelet. Nekem elég volt, de a lányomnak úgy tűnik nem, mert ő egy hétalvó.

2011. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1-2 között fekszem és f8kor kelek. le tudnék előbb is feküdni de nem tudok aludni, régen éjjel 1-ig dolgoztam és annyira hozzá vagyok szokva, hogy addig csak forgolódom :(

így inkább halkan gépezek, hogy ne zavarjak senkit :)

2011. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

második vagyok :)


akkor vagyunk egy páran baglyok :) rossz ez nagyon, de én mindig is későn fekvő voltam. a férjem viszont képes bármikor elaludni...én meg csak irigykedek., igaz ő 3 műszakban jár dolgozni.így ha vele alszik el a baba délután, tuti hogy ő is a babával alszik.


ahogy írtátok, én is ilyenkor este tudok magamra szánni egy kis időt.


jó éjt baglyocskák :)

2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

:) jelentkezik még egy bagoly :)

Éjfél körül fekszem, és 7-fél 8 között van ébresztő. De rettentő nehezen tudok elaludni éjfélkor is. Vagy bármikor az éjszaka folyamán, ha felébred a gyerkőc, és meg kell vigasztalni, akkor legalább fél óra forgolódás után tudok vissza aludni.

Bezzeg apuka! Na őneki olyan alvókája van, hogy én csak lesek. Leteszi a fejét a párnára, és 1 percen belül alszik is! Volt is egy időszak, mikor nagyon kimerültnek éreztem magam, és már nem szopizott éjjel a fiunk, hogy ő kelt fel éjjel hozzá, mert ő pillanatok alatt vissza tud aludni, míg én csak hánykódok az ágyban...


Ja és a napközben: én jól bírom! Reggel nagyon utálok kimászni az ágyból, de ha eljutok a kávésbögrémig, akkor már nyert ügyem van! :)

2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

még annyit, a második vagyok, hogy


férjem olyan nyugodtan alszik tovább ha a gyerek éjszaka felkel, hogy sokszor csodálkozom vajon tényleg nincs baj a hallásával? A gyerek felsír és pattanok csukott szemmel is, ő meg szép nyugisan alszik tovább. ha délutános akkor reggel szólok neki hogy etesse már meg a babát, de visszaaludni már olyankor nem tudok, csak nyújtózkodni még pár percet.


a lányom egyébként mostanában úgy kel hogy felül és integet nekem a kiságyából (az ágyunktól kb. 3 méterre van, én mindig látom őt )...hát ilyenkor aludhattam volna akár csak egy órát is, az sem érdekel...mert olyan boldog vagyok ha ezt látom :)


mostmár tényleg megyek, még elolvasom a mai kultúrhírmagazint (Bors) :D és alvás.


jó éjt

2011. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!