Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélrepedésem lehet? Részlet...

Végbélrepedésem lehet? Részletesen lent:

Figyelt kérdés
Régebben is volt gond, h mikor székelek olyan mintha szűk lenne a végbél és mikor jön ki a széklet, olyan mintha karcolná, fáj..pedig nem mondanám keménynek. A Wc papíron szokott lenni 2-3 foltocska vér, de minimális. Aranyeret nem látok, nem lóg ki semmi, meg nem igazán látom, h meg lenne duzzadva. Pár hónapja volt ilyen bajom...aztán elmúlt, semmi bajom nem volt (bár mindig is kicsit nehezen csúszik ki széklet...de nem fájt) és most megint előjött két napja. Egyébként azt mondják ez a száraz nyálkahártya miatt van. Hát nem tudom..érdekes, mert napok óta ki van száradva a szám...sztem ideges vagyok vmiért és ilyenkor sokat pisilek, megy ki belőlem a folyadék...így lehet, h a végbélnél sem termleődik elég nedvesség ilyenkor. Talán pszichés dolog ez az egész...
2011. júl. 4. 13:23
 1/1 Timó320 válasza:
100%
Nekem kb tíz éve ez van. Többször jártam orvosnál vele, de azt mondták minden renben van. A Reparon kenőcs erre is jó, nem csak az aranyérre, azzal kened egy pár napig, és igyekszel napi szinten brutál mennyiségű rostot fogyasztani, akkor lehet, hogy helyrejön. Fontos a rost, mert ha nem is érzi az ember keménynek, de könnyeben gyógyulnak azok a kis mikrosérülések,ha lazább a széklet. Én napi két kiskanál lenmagot, és két evőkanál zabkorpát fogyasztok.
2011. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!