Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is nagyon beteg most, v....

Más is nagyon beteg most, v. csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

Figyelt kérdés

Fül fájás, szédülés, "szép" hang, alig alvás.. :((

Voltatok dokinál és mit írt fel?


2011. júl. 8. 20:21
 1/5 anonim válasza:
én is eléggé kivagyok, mondjuk lehet h csak a fáradtságtól...de ...hát jah voltám már jobban ...
2011. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hideget ittál, vagy klimatizált helyre mentél be a melegről, vagy huzatot kapott a füled.


Amúgy ebben a meleg időben sokan nem tudnak aludni, nincs ebben semmi katasztrófa. majd elmúlik.

2011. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál ezt írta fel: Klimicin

Amúgy, ha kifújom az orrom beszédülök, pedig alig fújom csak enyhén, és van h egyik fülemre nm hallok felváltva, egyik nap a bal, másnap a jobb, szal naon jól érzem magam!!! Jó alvó vaok..

fagyit azt ettem, de ennyire nm voltam sosem beteg, ha beteg is voltam nm volt vészes., nyáron nm is voltam még beteg.

2011. júl. 9. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik én vaok ilyen beteg..?! Nátha lement fejemről csak a köhögés és a "szép" hang maradt meg4 :((
2011. júl. 16. 22:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna a köhögéstől már fáj a hátam..:((
2011. júl. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!