Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne gyorsan felszed...

Hogyan lehetne gyorsan felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémáim voltak, soha nem tudtam egy dekát se felszedni. Nem akarlak elkeseríteni, de ha ilyen alkatú vagy, nem sok esélyed van. Az évek folyamán és ha nyugisabb életet élsz, majd rakódik rád pár kiló (na, nem sok, max. 5), addig ehetsz amit akarsz és amennyit akarsz.

Én nemhogy híztam volna amikor akartam, hanem képes voltam egy hétvége alatt 2-3 kilót is leadni, ha pl. a meleg miatt nem tudtam annyit enni, vagy pl. sok gyümölcs miatt gyorsabb volt az anyagcserém.

2011. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A soványságnak több oka is lehet. Öröklődhet is, de az is lehet, hogy egyéb más szerveknek a betegsége, hatása ez, akár vérszegénység miatt is lehet. Ha kórosan sovány vagy, forduljatok orvoshoz. Ő írhat fel neked étrend kiegészítőt, vagy étvágyjavító gyógyszereket, bár ez nem cska kóros soványság esetén történhet meg. Vannak teák is, amik segíthetnek, egyes gyümölcsök mint pl. a banán, illetve tésztákkal lehet még ”sokat” hízni. Sok szerencsét. :)
2011. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia

Átadok pár kilót benne vagy??

2011. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!