Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan felszedn...

Hogyan tudnék gyorsan felszedni 7-8 kilot hogy ujra a régi legyek?

Figyelt kérdés

10 honap alatt 67 kilorol lefogytam 53-ra már kétségbe vagyok esve kicsit mert fiu vagyok (173 cm) és ez igy nagyon kevés.Elkezdtem kondizni amitöl lefogytam 62 kilora(ez votl az ideális) utána jött a nyár és akkor pedig szitne egész nap mászkáltam igy még lementem 57-re és az utobbi napokban meg hirtelen lecsusztam 53 lelki problémák miatt.(Nincs annyira étvágyam nincs kedvem enni ez is baj) Most igy, ugy nézek ki mint kb 6 évvel ezelött.

20/f


2011. febr. 8. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Helló! Próbáld ki a Béres Cseppet! Próbálj sokszor kevesett enni!
2011. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi pont néhány napja kezdtem el szedni és tényleg szinte folyton éhes vagyok, még éjjel is.Igen ezt fogom követni sokszor keveset, amugy se tudok ugy nagyon bezabálni, az nem esik jol.
2011. febr. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!