Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodhatok gyorsan?...

Hogyan izmosodhatok gyorsan? És súlyt is szeretnék felszedni.

Figyelt kérdés

Bővebben, 190cm vagyok és 68kg. Hobbi szinten kosarazom, kézizem,focizom de régebben komolyan kosaraztam. Szálkás vagyok, mármint megvan a hasizom, mellizom, hátizom, de a karom vékony.(de van vagy 1 méter :D). A vállam széles a hasam kockás, mellizmom is van de a karom vékony és sokan gyengének néznek, de egy szkander után belátják hogy nem.. Kocogni, és biciglizni szoktam hogy növeljem az állóképességemet, és gyakorlatokat is végzek amik így néznek ki:


Bicepsz

Triepsz

Hasizom (felső,alsó)

Fekvőtámasz

Húzóckodás

Mellizom


Mindből 5x8-at végzek. Már gondoltam arra hogy növelem a súlyokat, vagy többet csinálok, de nemtudom pontosan mit is tegyek. Meg a súlyom is eléggé kevés a magasságomhoz, mert hiába vagyok szálkás poló alatt vékonynak tűnök így a csajoknak se mindig jövök be(akik a nagydarabokat szeretik)EGY FŐ PROBLÉMA: tejfehérje, tojásfehérje, és szója érzékeny vagyok. (Testömegnövelő szert is ajálnhattok)Várom az értelmes válaszokat..


2010. máj. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasgasd:

[link]


Csak a csajok miatt meg tök felesleges elkezdeni, nem ezen fog múlni.

2010. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat tanultam az oldalból. Most azon gondolkodom hogy keratint veszek. Szerintetek vegyek vagy ne? Mármint így kis súllyal érdemes elkezdeni, vagy várjak amíg "nagyobb nem leszek"?
2010. máj. 28. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt vegyél sztem, mint a volumass 35, ha sok pénzed van, Egyébként felesleges, ilyen cuccok nélkül is jól lehet fejlődni. Szerintem úgy 10 kg felszedése után vegyél csak porokat, és a legjobb a fehérjepor szerintem.
2010. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok kaja,és sok pihi!A kajálás és a pihi olyan fontos mint a gyúrás. Mer amikor gyúrsz roncsolódnak, összehúzodnak az izmok,viszont amikor eszel és pihensz akkor veszi fel a tápanyagot és növekedik.Naponta 5x-6x is kell sok fehérje és szénhidrát!(mondjuk a fehérje érzékenység az gáz)Gyúrás előtt és után egyél meg sok rizst,tejbe vagy ahogy ízlik. Ha fehérje érzékeny vagy az szar ügy....a pihenés pedig minimum egy nap legyen!És Készíts egy edzéstervet ami hétfő szerda péntek gyúrás nap, kedd csütörtök és a hétvége isl hete pihenőnap! az előző válaszoló jól mondta ha tömegnövelőt akarsz venni akkor volumass az nagyon jó.De csak 2-3 hónap gyúrás után vegyél ilyet. :)
2010. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, most állítom össze az edzéstervemet. Orvosnál is voltam már a súlyom miatt (régen kórosan sovány voltam) és megmondták hogy a fehérje miatt van... szóval nem tudom hogy fog kinézni, mert sok fehérje kellene nekem, de az allergiám nem engedi. Majd még felkeresek egy személyi trénert is ez ügyben.
2010. máj. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!