Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden ételtől, sőt italtól...

Minden ételtől, sőt italtól is, ha csak kevés, akkor is, felpuffadok, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Eszem egy kanál teljesen mindegy,hogy mit, vagy iszom egy bögre teát, attól is hatalmasra puffad a hasam. Mitől van ez?:S Előre is köszi a válaszokat!:)
2011. júl. 9. 11:31
 1/2 Biasa ***** válasza:
-intolerancia, valamire. A cukros dolgok felfújhatnak, legyen az csoki,üdítő,édesség stb. Esetleg a glutént nem bírod - kenyérfélék, kekszek, tésztafélék stb. minden amibe glutén van.Én voltam ételallergia teszten, ott derültek ki, hogy mit nem tolerál jól az emésztő rendszerem.Érdekes és hasznos dolog lenne megnézetni magad is. A napokban pedig azt olvastam, hogy aki kb.30percen belül kajálás előtt,kajálás közben, s kajálás után(1 óra) iszik (tea,tej, víz,bármit),a gyomrába a kaja elkezd poshadni és gázokat termel. Szóval felpuffadáshoz vezet.
2011. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hűűű,köszönöm a kimerítő választ,megnézetem magam!
2011. júl. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!