Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy védekeztek a meleg...

Hogy védekeztek a meleg ellen, akik nem vagytok vízparton?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, a hétvégén nem lesz lehetőségem vízközelbe menni. Ti mit kezdetek magatokkal, hogy elviselhetőbb legyen az idő?

Sajna muszáj elmennem ide-oda, de itthon is csak kicsivel jobb, mert nincs légkondi.

A tömegközlekedés meg egyenesen halálos...


2011. júl. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,én jelen pillanatban mindjárt megbolondulok a melegtől,utálom!!!

Nincs légkondink,így csak azt tudjuk csinálni,hogy redőnyöket lehúzzuk,gyakran letusolunk langyos vízbe,megy a ventilátor,és agybajt kapunk.

Ha kint van dolgom,vizet viszek magammal,jó hideget,illetve a testpermetes kis üvegembe vizet teszek,berakom a fagyóba,és útközbe le tudom magam spriccelni a hideg vízzel,táskába is könnyen elfér,ja és még vizesíts be egy kis rongyot,tekerd a bokád köré,tedd a tarkódra,és hűtsd a csuklódat.

2011. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizes törölköző a nyakamban, sok citromos víz. Hűvös vízzel zuhanyozás.
2011. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Offthewall ***** válasza:
Klíma, jeges ásványvíz, lehúzott rolók :D
2011. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!