Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az igaz hogy amikor még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy amikor még nem volt óvszer (asszem középkorban) akkor úgy védekeztek hogy a férfi előtte meleg kádban fürdött egy ideig és utána szeretkezett a nővel? És ez mennyire volt biztonságos?

Figyelt kérdés

Mert ogye meleg hatására elpusztulnak, vagy legalábbis lelassulnak a spermák. De így mennyi esélye volt a teherbeesésnek? Egy dolgozathoz kéne szval létszi normális válaszokat kérek:)

L/17


2010. júl. 2. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ez hülyeség, bár ki tudja! :)

Meleg hatására elpusztulnak a spermák, de szerintem csak az, amelyik már 'kijött', vagy nem tudom! :DDD

2010. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:
40%

Ekkora baromságot,az igaz,hogy fürödni szerettek az előkelő helyeken élők és akik meg tehették,de én ilyenről még nem hallottam,attól hogy lassul a sperma mozgása nem is a sperma hanem a hímivarsejt mozgása attól még lehet termékeny szerintem...:D

23/L

2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
egyébként az óvszer nagyon régi múltra néz vissza, csak régen nem gumiból készült, hanem állatok beléből! azt húzták föl.
2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
birka bélről hallottam már hogy óvszernek használták,de erről még nem. De szerintem a melegtől felgyorsulnak,nem? Mert ha beleélvez a nőbe,ott is meleg van,mégse állnak le hűsölni,hanem tepernej mint állat!
2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timi: ) ***** válasza:
elpusztulásra cserélem a mozgás szót,bocsánat... de a lényeg ugyanaz
2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

a középkorban egy boszorkányként elhíresülő nőről azt irták : " a némber még fürdik is !"

szerinted akkor ha végiggondolod, fürödtek volna minden baszás előtt? sztem kvára igénytelenek voltak és lenézték azt aki fürdött, szal a szex miatt tuti nem fürödtek volna... egyébként sztem különböző állati belekből csináltak óvszerfélét.. tudod mint ami a kalbászon van xD azis bél :D

2010. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Erről nem halottam. Viszont a háború előtt (akkor sem volt fogamzásgátlás,óvszert sem igazán használtak és abortuszra sem volt lehetőség), a nők védekeztek. Azt tartották,hogy csak a lusta asszonynak van sok gyereke. Szeretkezés után azonnal felkeltek,és ecetes vagy jódos melegvízzel irrigátor segítségével kimosakodtak. Legalább olyan eredményes volt,mint a mai szerekkel való védekezés. Ha véletlenül késett egy-két napot a menszesz,akkor felkeresték az orvost. Az adott nekik egy kinin vagy jód injekciót,és meghozta a vérzést.

Ezt azért nem propagálják az orvosok,mert a kinin és a jód is,ha sűrűn alkalmazzák káros a nőre nézve. Akkoriban azt mondták,hogy előbb a gyerek hal meg,utána az anya is.

2010. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez most komoly?- 20 évesek írtak ide kommentet?

Történelem órán szokták meg bioszon tanítani,h mikből készültek kondomok,ill h mikkel csinálták még.Pl.:melegvíz! (38-40 C felett a sperma megpusztul,mert a sperma kiválasztódás ipari hőmérséklete 37,5 C következik)

2010. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

A herékben 35C fok van!

Az óvszert valóban bélből és hólyagból is készítették.

2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
Igaz, hogy a spermák elpusztulnak meleg hatására. Hallottam már olyanról, hogy egy pár gyereket szeretett volna és nem sikerült nekik, ezért orvoshoz fordultak, és mivel semilyen betegsége nem volt. A doki rákérdezett szokásaira. mondták, hogy a férfi nagyon szeret fürdőkbe járni, (Így ugye meleg vizes medencébe is)az orvos tudta, hogy mi lehet a probléma, ezért azt javasolta, hogy kicsit hanyagolja ezt a szenvedélyét, és végül született egy pici baba.=) De azt, hogy a középkorban ezt használták volna, háát nem tudom, én kétlem, bár kitudja, sok dologra rájöttek a múltban, mikor még semmi technika nem volt.
2010. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!