Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez megtörténhet? Ha igen, mi...

Ez megtörténhet? Ha igen, mi a magyarázat? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na a problémám, hogy 5-6 éves koromban, koromfekete hajam és szemem, illetve szép kreol bőröm volt. Most (14) a hajam sem olyan fekete, a végei már inkább sötétbarnák, a szemem határozottan barna, ráadásul nem is olyan sötét, a bőröm pedig már csak kicsit barnább az átlagnál.

Hogy történhetett ez meg? Van rá valamilyen magyarázat?

(Olyan nemű válaszokat, hogy "csak képzelődöm" vagy "fessem be magam feketére" vagy egyéb gúnyolódó, utálkozó megnyilvánulásokat kérek mellőzni. Köszönöm)


2011. júl. 9. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

hűha. nem tudom. biztosan azért mert megváltozunk.

nekem szőke hajam volt és zöld szemem, több képen is látszik. most meg barna a szemem is és a hajam is.

olyanról hallottam,hogy sötétedik,de olyanról nem hogy világosodik.

2011. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez teljesen természetes. Én kiskoromban szöszi voltam, most meg fekete. Kék szemem volt, most meg barna. Nagyon gyakori az ílyesmi. Úgy hogy ne aggódj. Örűlj, hogy egésséges vagy és gondold végig, hogy mások mint pl:Én kamaszkoronban jött elő a pikkelysömöröm életem végéig tele leszek sebekkel szó szerint, azt hiszik fertőző és mindenki szalad elfelé tőlem :'( pedig 13-éves koromig sosem kellett orvoshoz mennem most meg hetente 2. :(
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó, ez sajnálatos dolog....nem gyógyítható?? :O

Talán egy-két év, és találnak erre is megoldást :)

2011. júl. 9. 21:17
 4/5 anonim válasza:
Jah nem gyógyítható:( Talán találnak rá...:S
2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára :)
2011. júl. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!