Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem volt "semmi bajom"...

Miért nem volt "semmi bajom" tőle?

Figyelt kérdés
Általában egy sörtől már jó kedvem szokott lenni. Tegnap voltam esküvőn, és kicsit többet ittam, mint kellett volna, de semmi látszata nem volt. Se hányinger, se szédülés, semmi. Megittam 6 likőrt, 2 pálinkát, 5 sört, 2 pezsgőt és az ég világon nem volt semmi hatással rám (persze nem az volt a cél, hogy hatással legyen, de nem is volt, ha akartam volna, akkor sem) Ma viszont egész nap ég a gyomrom, de csak ennyi. Miért így jött ki rajtam? Még csak másnapos sem vagyok.
2011. júl. 10. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy mennyire hat a pia. Mennyit eszel előtte, közben utána. Meg ilyenek :)
2011. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ettél valami nagyon zsírosat? Ha igen, akkor nehezebben szívódik fel az alkohol.
2011. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak krumplit, rizst és párolt zöldséges csirkemellet. nem hiszem, hogy ez befolyásolta volna. azóta viszont állandóan fáj a hasam.
2011. júl. 10. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg valamilyen étellel felszívatni a sok savat.

Pl: keksz, piskóta, vagy amit a fogyókúrázok szoktak enni, ilyen fűrészpor íze van (most elfelejtettem a nevét xD)

2011. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

velem is volt ilyen legutóbb amikor ittam. Általában már egy üveg bornak érzem a hatását. de legutóbb Balatonon voltam, 3 üveg bor után alig éreztem hogy ittam volna. nem tudom miért, pedig meleg volt és nem is ettem sokat. ja meg közbe pár sört is megittam szal végképp nem értem.

másnaposság semmi. mondjuk én soha nem szoktam másnapos lenni bármennyit iszom :)

2011. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"általában már egy üveg bornak érzem a hatását" XD

Egy üveg bornak nem nehéz érezni a hatását, de egyébként ez tényleg változó. A testesebb emberek jobban "bírják" általában, én sovány alkatú vagyok de néha nekem sem üt be.

Azon sok múlik viszont hogy mennyire vagy alapból feloldva.

2011. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát 160 cm vagyok és 48 kiló. És nem éreztem magam feszélyezve.
2011. júl. 14. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna annyit inni,úgyhogy ne panaszkodj! -_-" Legközelebb legyél óvatosabb!
2011. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!