Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok sírni. Mit tehetnék?

Nem tudok sírni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban sajnos eléggé összejöttek a dolgok.

Dolgozok de késve vagy egyáltalán nem fizetnek.

Egyetemre járok de biztosra vett vizsgák nem sikerülnek.

Plusz még a családban is és az életem más területén is történtek dolgok amiket nem szeretnék felsorolni.

A biztosnak vélt dolgok hirtelen felborultak, mintha kirántották volna alólam a szőnyeget.


Úgy érzem az elmúlt 1 hónap alapján kb a mélyponton vagyok anyagi és lelki téren is bár szerencsére nem kilátástalan a helyzet.


Az elején mikor még csak 1-2 dolog derült ki még toleráltam a dolgokat, alapvetően optimista vagyok.

Viszont amikor egyre csak jöttek a rosszabbnál rosszabb hírek, néha sírni tudtam volna, de más előtt nem lehet. De egyedül nem megy :( Pedig olyan jó volna néha, úgy érzem utána jobban érezném magam de nem megy :(


Úgy érzem ilyenkor mintha nem lennének érzelmeim, és megkeményedtem volna.

Pedig nem vagyok ilyen, és ez kezd felemészteni.


2011. júl. 11. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hallgattam külföldi zenéket rossz hangulatomban, mindenki írta, hogy mindig sír rajta.

Aztán egyszer lefordítottam a dalt, majd elkezdtem énekelni, és akkor éreztem át igazán, és tényleg elkezdtem sírni. Próbáld meg, és szurkolok az élethez.

2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos van, hogy összejönnek a dolgok. Én is sokszor érzem, hogy valahogy ki kell adni a feszültséget. Ha nem tudsz sírni keress mást ami segíthet, akármi,ami megnyugtat. A sírás meg vagy jön, vagy nem. Ha nem görcsölsz rá sokkal könnyebb lesz :)

Kívánom, hogy minél hamarabb forduljanak jóra a dolgaid!

2011. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A zenét én is ajánlanám. Például:

http://www.youtube.com/watch?v=sDYse9RE0QU

2011. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!