Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék feloldódni új...

Hogy tudnék feloldódni új ismerősök előtt?

Figyelt kérdés
Bár hányszor új ismerősök, rokonok, munkatársak lépnek a képbe mindig olyan magamba fordulós vagyok és sok idő kell mire kezdek oldódni. Nem vagyok egy beszédes típus alapból sem. Plusz nem akarom hogy egy-egy hozzászólásom miatt elítéljenek, megbélyegezzenek, ez is elbátortalanít sokszor. Szóval fontos számomra hogy mit gondolnak rólam, mégsem tudok érte tenni. Ötlet? Tapasztalatok?
2011. júl. 13. 20:00
 1/3 anonim válasza:
Növeld az önbizalmad!
2011. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2011. aug. 7. 10:16
 3/3 anonim válasza:

Kezd mindig az elején.

Beszélgetés kapcsán értem ezalatt, ha társaságba vagy akkor azzal csevegj aki kedves számodra aztán egy idővel ha többet többet beszélgetsz akkor bátrabb leszel. Merj kezdeményezni, hiszen az sose baj. Úgy vélem. Ha valaki nem ért veled egyet, állj ki az igazadért, ez a Te véleményed, Te egy ilyen személyiség vagy.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!