Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretek otthonrol kimozdu...

Nem szeretek otthonrol kimozdulni, sajnos szocfobiam van azthiszem, ha elmegyek otthonrol szorongok neha az alkohol sem segit. Azthiszem engem neznek az utcan tarsasagban nem tudok feloldodni. Mas van igy? F/19

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos énis így vagyok :S

18/f

2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez még nem biztos, hogy szociális fóbia. nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. vannak olyan emberek, akik jobban szeretnek nyugiban otthon lenni. Lehet, hogy Te is ilyen vagy, és akkor persze, hogy rosszul érzed magad, ha ráerőlteted magadra olyan dolgokat, amiket nem is szeretsz. Nem kell mindenkinek társasági embernek lenni, meg piálni.

Én sem vagyok ilyen, tesóm sem ilyen, bátyám sem ilyen... meg csomó barátom sem... meg még sorolhatnám.

Inkább próbáld meg kiismerni magad, hogy tudd, hogy neked mi a jó. Ha tényleg bizonytalan vagy magadban, akkor pszihológus segíthet.

2009. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, össze-vissza beszélek.

Bátyám helyett anyukámat akartam írni. Sorry az értelmetlenségekért.

2009. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez van :(

és már nem bírom sokáig:((

15/l

2009. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 2 éve állandóan csak otthon ülök, társaságban feszült vagyok, nemtudok feloldódni, és mindig azthiszem, hogy mindenki engem néz, mert ezen a putri paraszt környékünkön elég feltünö egyén vagyok, de a külsőmön akkorse vagyok hajlando változtatni.pszihiáterhez is járunk, tabit szedek, mert kb egyéven átt állandoan rámjött a roham társaságban v idegen helyen.nehéz eset vagyok...
2009. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van erről kedve beszélgetni irhatna privit...
2009. nov. 17. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes ha az alkohol se segit. Attol elvileg oldottabbnak, nemtörődömebbnek kéne lenned, de persze nyilván nem az alkohol a megoldás.
2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!