Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátnőm csak úgy tud...

A barátnőm csak úgy tud feloldódni egyes társaságokban, ha előtte elszív 1 szállal (min. ) Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

áprilisba lesz 15. És ha nem cigizik egy bolyongó,eltéved,helyét nem találó embernek tűnik...

Igazából én magam sem értem, de már nagyon aggaszt..

Tudnátok erre valamit mondani,hogy miért van ez és,hogy hogyan tudnék segíteni neki ?


2011. jan. 18. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"A barátnőm csak úgy tud feloldódni egyes társaságokban, ha előtte elszív 1 szállal"

A kérdésed nem érthető, mert a barátod a füves cigi nélkül nem képes feloldódni vagy a sima rendes cigi nélkül?

mert az utóbbi esetét nem nagyon tudom elképzelni hogy valaki egy szál sima cigitől feloldódik,anélkül pedig nem. evvel nem azt mondom hogy normális aki füvezik hanem azt hogy egyik se normális de az, hogy egy szál sima cigit elszív a barátnőd ha társaságba vagytok abba nagy dolog nincs szerintem.

2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
segíts neki úgy, hogy te is elszívsz egyet vele.
2011. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!