Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat, trüsszögök, folyik az...

Sokat, trüsszögök, folyik az orrom. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban műtöttek orrsövényferüléssel, mert allergiára panaszkodtam, nameg ugye orrsövényferdülésem is volt(nem vészes). Azt mondta az orvos,hogy a ferdülés miatt folyik az orrsom,stb.

Megműtöttek... 1 hónapig tünetmentes voltam, majd újra kezdődött előről az egész.

Szedtem az Ariusz nevű gyógyszert, Parlazin-t.Egyik se használt.

Valaki tud ajánlani valamit? Köszönöm.

22/L


2011. júl. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz.. Vagy egyszer csináltass allergia vizsgálatot
2011. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hohy elköltöztem abból a városból, ahol műtöttek.

Voltam 2szer allergiavizsgálaton

2011. júl. 14. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, én is allergiára panaszkodtam és megműtöttek orrsövényferdüléssel... hát nem kellett volna, azóta sokkal rosszabb, szinte mindenre érzékeny az orrom. A mosóporra, a ruhán lévő porra, amit szinte nem is látunk. Egyes szagokra, az uszodában a clóros vizre, a velencei-tó vizére. Én azt csinálom, hogy nagyon sűrűn arcot mosok, a hajamat is többször mosom meg, ezen kívül naponta többször átöblítem az orromat tengervizes spray-vel. Naponta feltörlöm a lakást és sokkal gyakrabban portalanítok. Főleg, most allergia szezonban, télen ennyire nem vészes. Ha elmész orvoshoz és felír valamilyen orrsprayt, ami nem tengervizes, nehogy elkezd használni, mert hozzáfogsz szokni és soha többé nem fogod tudni elhagyni (!). Én most gondolkodom az allegra nevű gyógyszeren, de annyi a mellékhatása, hogy nem merem kipróbálni.
2011. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam, ja és nem bírom a spayket, parfümöt, tusfürdőket, szinte semmit. Áttértünk a biomosóporra, bioöblítőre és a felmosást is sima ecetes-mosogatószerrel oldom meg.
2011. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Allegrát is próbáltam, ne vedd meg :) nem használ.

tengervizes orrsprayt próbáltam már 2 fajtát is de attól nagyon viszketett az orrom. :s

Annyira rossz így élni. nyitott szájjal aludni stb

2011. júl. 14. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Nasonex orrsprayt ajánlom nekem bevált. Vényköteles szóval a házi orvosnál kell felírni.. nekem is mindenért folyik az orrom.. Ezt szoktam használni már 4 éve..
2011. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!