Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedés (túl kemény...

Székrekedés (túl kemény széklet miatt). Mit javasoltok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

(Lehet nem jó a témakör,de nem tudtam,hová soroljam)

Eléggé makacs székrekedéssel, jobban mondva kemény széklettel küszködöm néhány hete. Guttalax segít (7 csepp is),de már nem akarom, mert félek, hogy hozzászokik a szervezetem (eddig kb 7-8x használtam) Doki szerint kevés folyadék és mozgáshiány az oka. Természetes gyógymódot nem tudtok, ami mondhatni "azonnal" legalábbis hamar segít? Most is úgy érzem, h kellene, de nem bírok vele... (bocsánat,ha túl undin fogalmaztam meg)


2011. máj. 19. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem volt, hogy 5 napig se ment már fájt mindenem, és akkor kérlek egy pohár 100 %-os narancslébe öntöttem két evőkanál olajat, na ez hatott. előtte ilyenek segítettek még , este szilvalekvárevés és tejet rá, ricinusolaj, tisasen tabletta( este)

sok sikert én megértelek nagyon is.

2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vannak ilyen hashajtó teák, szerintem hasznosak.
2011. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szűztea kapszula.

De, ha természetes módon szeretnéd, sok sok sok friss zöldség, reggelre garantáltan sikerülni fog.

Reggel én nehezen végzem a nagy dolgomat, de mikor tavaly Görögországban voltunk, minden nap ettem sok friss salátát, zöldséget. Reggel pedig vigyorogva indultam el a wc-re :D

2011. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szenna tea!

De, vigyázz vele nagyon erős hashajtó!

2011. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Beöntés!!!
2011. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A narancsleves-olajos dolgot kipróbálom reggel, illetve több gyümölcs,zöldség. Beöntést nem szeretném:)
2011. máj. 19. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!