Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a cukorbetegség? (Kérdésed...

Mi a cukorbetegség? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A betegségről már halottam csak nem tudom hogy most hogy van. Az illető nem ehet cukrot ? Hogy alakul ez ki ?

Ma láttam egy 13 éves lányt aki cukorbeteg egy ilyen "öv" volt az oldalán . Miért kell ez?


2011. júl. 14. 17:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem írtam baromságot, kikérem magamnak. Még egyszer kérdezem, azon kívül hogy az inzulin tényleg nem enzim hanem hormon, mi az ami nem állja meg a helyét a válaszomban?
2011. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából stimmel. De attól még elég nagy hiba azt mondani, hogy az inzulin enzim.

Ha már írsz vmit, akkor jót írj, vagy semmit.

2011. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen nagyjából... Én sem a kisujjamból szoptam a választ egyébként. Igen írtam bele egy dolgot hibásan és nem is lett volna baj vele ha ezt kijavítod. De az kissé erős hogy az egész választ baromságnak titulálod úgy ahogy van. Tipikus lekezelő, kötekedő, kioktató stílusod van, talán azt hiszed te tojtad a spanyol viaszt hogy mindenkit jogodban áll rendre utasítani és kioktatni? Mondom, nem azzal van a baj hogy felhívod a figyelmet a hibára hanem ahogyan, amilyen stílusban teszed.
2011. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem én tojtam a spanyol viaszt. Már bocs, de én legalább el tudom fogadni, hogy nem értek mindenhez. És amihez nem értek, ahhoz nem írok. Ha már írok vmit, akkor megpróbálok helyes dolgokat írni. És ha véletlen tévedek, akkor bocsánatot kérek, s elismetem, hogy a másiknak igaza van.

De te ahelyett, hogy elismerted volna, és annyit írtál volna, hogy "bocs, tényleg nem enzim" meg esetleg kifejtetted volna a véleményed arról, hogy paraszt vagyok, ahelyett elkezdesz terelni, hogy "jajj az nem is lényeg."


Erről kb az jut eszembe, mikor vki ezen az oldalon válasznak írta, hogy a női húgycső belenyílik a hüvelybe. Mikor kijavítottam, nekem esett, hogy "ez nem is lényeges", meg "ő nem úgy gondolta", meg "ő másra gondol, és ezt tudom én is, csak direkt cseszegetem".


Egyébként egy ekkora baki után már nincs kedvem tovább olvasni a kommentet, mert az első mondat után leszűröm, hogy nem kompetens a témában.

2011. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én elismertem hogy rosszul írtam de nem fogok tőled bocsánatot kérni, azt lesheted, max a kérdezőtől. Lekezelő vagy és kész, azt hiszed te mindenkinél okosabb vagy és csak az alkalmat várod mikor tudsz valakibe valami okból belekötni. Megszállottan szereted ha neked van igazad és ha mások elismeréssel adóznak a marha nagy tudásodnak (enyhe istenkomplexus). Ismerem nagyon jól ezt a típust, volt hozzá szerencsétlenségem. Semmi jogod megítélni mást vagy másnak a kompetenciáját egyetlen hibából, mert mindenki hibázik aki ember. Nem kell másokat megalázni, a saját tudásodat magasztalni, elég ha kijavítasz egy hibát ha úgy adódik, akár megjegyzés, sértegetés nélkül. A szerénységhez is kell egy fajta intelligencia és azt nem lehet megtanulni szakkönyvekből, teljesen mindegy hányat is olvastál el.
2011. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Semmi jogod megítélni mást vagy másnak a kompetenciáját egyetlen hibából, mert mindenki hibázik aki ember."


De neked jogod van látatlanban, ismeretlenül, néhány hozzászólásból megítélni azt, hogy milyen ember vagyok:D

Hát gratulálok.


Majd akkor szólj le, ha te különb leszel nálam. Mert így bizony csak segget csinálsz a szádból.

2011. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egy hibás tényből nem lehet következtetést levonni de a te soraidból annál inkább. Ha csak annyit írtál volna az én válaszomra, hogy nagyjából így van csak azt az egy ténybeli tévedést korrigálod akkor azt írtam volna hogy igazad van, tévedtem, kösz hogy kijavítottál. Én legalábbis így szoktam csinálni ha olyat látok ami korrigálásra szorul. De abból ahogy te reagáltál az egészre már le lehet vonni a következtetéseket. És én nem csinálok segget a számból abban biztos lehetsz. Javaslom neked is hogy tanulj egy kis alázatot még ha nagy szakmai tudásod is van, anélkül nem sokat ér az egész. Van olyan szakterület amiben biztos hogy én többet tudok mint a legtöbb ember de ha valaki valamit rosszul mond (rengeteg ilyen van) akkor nem szólom le pökhendien és fellengzősen hanem kijavítom amit rosszul tud és ennyi, ez bőven elég.
2011. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is tudnék rólad hosszadalmas jellemrajzot alkotni a soraid alapján, mégsem teszem meg. Azért, mert nem ítélek úgy, ahogy te: ismeretlenül, látatlanban.

Én a témában való kompetenciádat bíráltam, úgy gondolom, hogy jogosan.

Nem kezdtem ecsetelni, hogy mekkora egy szar ember vagy, és hogy ezt tanulj meg azt tanulj, és mennyire hihetetlenül szánalmas vagy, és egyébként sem fogsz semmit érni az életben. Mert te most ezt teszed. Talán kicsit gondolkodj el magadon, meg a stílusodon, én is elgondolkodtam.


Egyébként az első válaszommal ne akartam sem lekezelő lenni, sem fellengzős. Véleményem szerint nem is írtam semmi kifejezetten bántó dolgot, de ha te úgy érezted, akkor AMIATT elnézést kérek. A többi hozzászólásom miatt viszont nem.

2011. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Látom bepipultál és rámentél a személyeskedésre. Én sosem írtam volna rólad olyat hogy sz*r ember vagy és nem érsz el semmit az életben. Sőt azt mondtam hogy a szakmai tudásod valószínűleg megvan csak nem társul hozzá (még) megfelelő intelligencia. Lehet hogy nagyon fiatal vagy, vagy más oka van a viselkedésednek de a te érdekedben bízom benne hogy hamar magad mögöd hagyod
2011. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem pipultam be, rosszul esik az ilyesmi, még akkor is, ha egy olyan ember mondja, aki nem ismer és nem tud rólam semmit. De szerencsére már inkább csak az olyan emberek véleményére adok, akik ismernek. És nem tartom magam olyannak, amilyen "típust" te leírtál. És a környezetem sem tart ilyennek. Innentől kezdve nem leszek lelkibeteg a kommentedtől.

Egyébként nem személyeskedés volt.

Tudod ahogy neked az első kommentemből a lenézés meg az "én szartam a spanyol viaszt" hozzáállás jött le, úgy nekem az utolsó pár kommentedből az jött le, amit leírtam.

Én sem írtam azt, hogy degenerált hülye vagy, mégis úgy érezted. Te sem írtad, hogy szar ember vagyok, de a kommentedből ezt éreztem. Ennyi.

2011. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!