Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől remeg a karom, ha...

Mitől remeg a karom, ha megfeszítem az izmokat?

Figyelt kérdés

A karom és a kezem, de van , hogy a testemen is érzek enyhe remegést, de ha megfeszítem a karom akkor eléggé remeg....olyan mint amikor sokáig kell pl. nyújtva tartanod magad előtt súlyt vagy valami, és elfárad a kéz és remegni kezd...de nekem a megfeszítés után azonnal jelentkezik a remegés....

Régebben ilyen nem volt..és mostanában maneb6-os is szedek rendszeresen....ötlet?


2011. júl. 15. 08:59
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg attól lehet, hogy gyenge az izom... Nem?
2011. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az izomtónus is közrejátszik az izom mozgásában, nem csak az, amit te akaratlagosan parancsolsz nekik. Ennek meg különösen jót tesz az, ha szedsz is rá valami szart.
2011. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett nem széfek semmit és nem járok kondizni csak példának hoztam fel a súly kitartasat....

Az izomzatom normális....170cm 75 kg vagyok és normális, nem elhízott testalkatú...

2011. júl. 15. 10:12
 4/4 anonim válasza:
Kiderült, hogy mitől remegett? Van azóta változás?
2014. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!