Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kave vs. Koffein tabletta?

Kave vs. Koffein tabletta?

Figyelt kérdés
Eleg sokat vagyok faradt (pedig sokat alszom) ezert majdnrm minden nap iszom kavet vagy energia italt. Nemreg hallottam a koffeintablettarol csak eleg bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban. Velemenyek? Fog hatni? Nem veszelyes? Hol lehet kapni? Mennyibe kerul? Elore is koszonom a valaszokat!
2011. júl. 16. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érd.
2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyogyszertárban lehet kapni, nem drága

próbáld ki én már nem emlékszem mennyire volt élénkítő hatása

2011. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én 3 éve koffeinfüggő vagyok,colat,és energiaitalt iszok minden nap,kávét nem. A koffentablettát NEM ajánlom! Eleve függőséget okoz a koff. hátmég,ha tabletta formályában bombázod vele a szervezeted! NEE!

Maradj a kávénál,energiaitalnál.

Higyj nekem,tudom miről beszélek!!! A koffeintabláttára rászokik a szervezeted. És ha most más hülye hozzászólás érkezik,miszerint ez hülyeség akkor az illetőt szívesen látom nálam éjszakára,amikor a koffenfüggőség NAP MINT NAP olyan méreteket ölt,hogy félelmetes.

Kávé!!!

2011. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha sokat alszol,és fáradékony vagy akkor az lehet oxigénhiánytól,vagy pontosan a sok koffeintől. Én mint írtam 3 éve szenvedek emiatt. Nos. A koffein egy idő után már (feldob ugyan) de hamar le is lankaszt. A koffein megváltoztatja az agyműködést,ezáltal fáradtnak érzed magad,nem úgy dolgozik az agy ahogy kéne. Kezdj el sportolni,vagy járj többet szabadban. Az oxigén a legjobb fáradság ellen,felfrissíti az agyat. 11:47 perc van. Azaz én ma kb 12 (!!) órát aludtam,de már most álmos vagyok (20 perce keltem fel). Sokan kávéval kezdik a napot...Hiba! A k.ávé mégcsak véletlen sem dob fel. Főleg reggel étgyomorra. A koffein tulajdonképpen drognak minősül,rá lehet szokni nagyon keményen,tablettát komolyan ne!remélem nem szóltam későn!!!
2011. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szolzstok későn :) köszönöm a tanácsokat, megfogadom.
2011. aug. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!