Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? (bőv. Lent)

Ez mitől lehet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A lényeg dióhéjba, h egy hónappal ezelőtt el mentem a bőrgyógyászhoz aki fel írt nekem A vitamint, meg egy kenőcsöt a bőrömre... Az A vitamint úgy ahogy mondta azt beszedtem a napi 2 darabot... Az utolsót kb 1-2 hete vettem be mivel elfogyott. DE! Kedden kint voltunk ismerősökel a telken és életmben először akkor berugtam, másnap szédültem egy kissé, gondolom akkor józanodtam... majd csütörtökön haza jöttünk és ahogy haza értem úgy érzetem magam mint akin átment az út henger, és mintha belettem volna kicsit csípve pedig kedden ittam urtoljára alkoholt. Ahogy múlnak a napok mindíg vmivel jobba érzem magam, de nem értem h mitől van ez az egész. Lehet h a vitamint adagoltam túl vagy a nagy meleg miatt, vagy a ivás miatt. Ami még lényeg h sátorba voltunk, és aludni se volt valami kényelmes, de azt már kipihentem, és most is érzem h kicsit szédülök.


Normális válaszokat kérnék.


2011. júl. 16. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az A vitamin nem okoz ilyen problémát.

Baromi meleg volt egész héten, ilyenkor az ital is jobban hat, de az is lehet, hogy napszúrást kaptál.

A krémre nincs ráírva, hogy tartózkodjunk a napozástól?

2011. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát napon nem voltunk sokat... nincs ráírva semmi, mivel gyógyszertárba lett kikeverve
2011. júl. 16. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!