Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beütöttem az arccsontom és az...

Beütöttem az arccsontom és az ütés hatására eldugult a bal fülem, és még mindig nem múlt el, (több mint 30 órája) és már egyre jobban fáj. Kérdésem: ez miért van? El fog múlni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
el,amennyiben elmész dokihoz...
2011. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem múlt el, sürgősen vizsgáltasd meg magad az ügyeletes baleseti kórházban. Én is így voltam, pont az arccsontom ütöttem be és rá egy hétre bekerültem a kórházba. Azt mondták nagyon veszélyes és minden fejet ért ütést nagyon komolyan kell venni.
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IvyLeague válasza:

Köszi már voltam dokinál. Hogy az ütődésnek mi köze van hozzá, azt nem tom, de középfülgyulladásom van és kaptam rá antibiotikumot, azt szedem, pár nap múlva kell visszamennem. Meg kiderült hogy van két lyuk a dobhártyámon, majd azzal is akar kezdeni valamit.

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol megütötted, ott gyulladás keletkezik és az a környező szervekre rámegy, nekem ezt mondta az idegsebész.
2011. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!