Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a pillanatnyi...

Mitől lehet ez a pillanatnyi rosszullét?

Figyelt kérdés

Szóval, ha hirtelen felállok ülő testhelyzetből, akkor pár másodpercre elsötétül a kép. Ilyenkor meg kell állnom egy pillanatra, hogy normalizálódjon az állapotom, ezután semmi más kellemetlenség nem jön elő tünetként. És ami különös, hogy azt figyeltem meg, ez a "rosszullét" nyáron, a nagy melegben gyakoribb, mint a többi évszakban. Én a vérnyomásra gyanakodom, hogy ingadozik ekkor, és ez tesz be. Szerintetek?

17/L


2011. júl. 19. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs állóképességed, nem mozogsz rendszeresen.

Egy kis rendszeres kardio edzés megszünteti a problémádat.

Ha nem változtatsz az életmódódon, azaz nem kezdesz el rendszeresen mozogni, annak 10-15 éven belül következményei lesznek.

2011. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás és/vagy vércukor. Velem is ez van alig van vérnyomásom. Az előttem szóló jól beszél, sportolj!
2011. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás,vérszegénység. gondolom keveset iszol?!napi 3 liter min. főleg nyáron a nagy melegben. 18F
2011. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet abban valami, hogy a kevés folyadékbeviteltől van, mert nem vagyok egy nagy ivó. És a vérnyomásom sem optimális, az is való igaz. : /

Köszi a válaszokat, megpróbálok nem elfelejtkezni az ivásról!

2011. aug. 9. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem iszom eleget és nekem is volt ez hogy elsötétült és úgy éreztem hogy elfogok ájulni ha nem ülök le vagy nem állok meg egy pillanatra.kevés folyadékbeviteltől van szóval inni kell ha nem vagy szomjas akkor is. 18F
2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!