Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori fejfájás, rosszullét?...

Gyakori fejfájás, rosszullét? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
gondolom hogy ennyivel nincs értelme orvoshoz menni szóval okokat keresek:D egy ideje mindennap fáj a fejem szokott erősen is.heti 1x fejfájás mellé izzadás.szédülés. rossz közérzet. 3napja nem eszek "rendesen" de végülis ez előtte is volt csak a szédülés nem ennyire.utóbbi időbe többet idegeskedtem. gyakran leszek ingerlékeny,sokszor elkezdek könnyezni is.2hete mindennap megiszok egy energiaitalt. de egy végülis nem sok. nem tudom mi lehet az oka. 15L
2011. szept. 2. 17:28
 1/7 anonim válasza:
nekem is hasonló. am lány vagyok, és nekem ez a menstruáció miatt fellépő erős vashiány miatt van. szinte ugyanez.
2011. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de folyamatosan?minden nap? mit lehet ezzel kezdeni?:s
2011. szept. 4. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakori és erős fejfájást, szédülést homloküreggyulladás is okozhat vagy lehet vérnyomásproblémád van. Szerintem menj el a családorvosodhoz mindenképpen, ez nem kis dolog. Már rég ki kellett volna vizsgáltatnod magad.
2011. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet az energiaital felviszi a vérnyomásod és attól...
2011. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a hőség

és mert gyerek fejjel energiaitalt nyomatsz, amitől hormonzavarod is lehet meg neurológiai problémáid

2011. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van. az enegriaital nagyon ártalmas tud lenni, plána 15 évesen, de sztem felnőtteknek se egészséges
2011. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T. Zoltán ***** válasza:
Először is ne igyál energiaitalt. Károsabb mint gondolod. Igyál sok folyadékot és inkább egyél többet. A fejfájást gyakran sóhiány és folyadékhiány okozza. Ha fáj a fejed gondold végig mennyi folyadékot ittál aznap. Egy fél kis kanák só és sok folyadék általában megoldja. Az idegeskedésre meg szedjél kalcium/magnéziumot(gyógynövényeseknél és vitaminboltokban "kalmagnak" nevezik) mindenképpen egyél rendesen és ne idd azt a szar energiaitalt. Üdv, Tóth Zoltán
2013. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!