Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek a tünetei lehetnek:...

Minek a tünetei lehetnek: memóriazavar, gondolkodási nehézségek, koncentrációképtelenség?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és mostanában úgy érzem, hogy sokkal nehezebben tudok gondolkodni, illetve sokkal nehezebben jutnak eszembe a dolgok (ha egyáltalán eszembe jutnak).
2011. júl. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
vitaminhiánytól kezdve akármi lehet
2011. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például mi?
2011. júl. 19. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam a kimerültség okoz ilyen tüneteket.

34/N

2011. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fehérjehiány is okozhatja, de a fáradékonyság a tünete a vashiánynak és a vérszegénységnek is. Elég fehérjét fogyasztasz?
2011. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Serintem igen...
2011. júl. 24. 16:32
 6/7 Nagy Sándor Norbert válasza:
Kockaa!!
2011. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ennek sok oka lehet, a másik topicban már leirtam pl mik, meglepően sok hasonló kérdés van! Tényleg lehet vitaminhiány, de elsősorban az esszenciális aminosavak és nyomelemek amik kellenek az agy megfelelő működéséhez. Szedhetnél pl Béres cseppet abban megvan minden ami fontos. Vagy a Lecitin kapszula pl nekem nagyon sokat segitett. Akkoriban amikor szedtem sokkal jobb jegyeim lettek a suliban, sokkal hatékonyabban tudtam tanulni. Megfelelő mennyiségű és minőségű pihenés, sok folyadék, tudatmódosító szerek és alkohol kerülése, megfelelő változatos, vitamindús táplálkozás és friss oxigén. Lélegezz nagyokat és mélyeket. 18 évesen szerintem ennyitől jól kell legyél, hacsak nincs komolyabb bajod pl előrehaladott érelmeszesedés is tud ilyen tüneteket okozni. Az meg már csecsemőkorban elkezdődik és bizony ide vezethet. Ha az agyi erek vérellátásában zavar áll be akkor jönnek ezek a tünetek.. Nagyon kell figyelni az életmódra és a táplálkozásra. De 18 évesen ez még nem valószínű!!
2012. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!