Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom gondolkodási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom gondolkodási időt kér mire számítsak?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta nekem 1 órája, hogy majd később beszélnünk kell, most adjak neki gondolkodási időt. Igazából nem vesztünk össze semmin, csak mostanában nagyon elhanyagolt, és szóvá tettem neki, de elég finoman, úgyhogy nem tudom mi lehet... :(
2011. máj. 14. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Szerintem ennek már vége.
2011. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem így szakított a barátnőm. :(
2011. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vége...

Lehet,hogy még jobb is így Neked,mintha hitegetne hónapokig.

2011. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már gondolkodnia kell a kapcsolatotokon, az nem jelent jót. Szerintem is vége.
2011. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem készülj fel mindenre. De ha ki is dobna akkor se szomorkodj. ha nem dobna ki az még rosszabb is lenne.
2011. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arra , hogy először is van 1-2 nő akivel le akar feküdni.


Másodszorra pedig, lehet h ha bejön neki a másik csaj vagy a nélküled való élet akkor PÁPÁ lesz!

2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van, pápá lett... :(
2011. máj. 14. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


sajnálom....de a legtöbb eseteben a szünet-kéréseknek ez a vége!

2011. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!