Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A haverom elég furcsán viselke...

A haverom elég furcsán viselkedik miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben egy barátom (10 éves ismerem) minden másodpercben kedves,rendes szeretetre méltó ember volt.Deaz utolsó egy hétben hihettelen szemét és agresszív mindekivel az összes régi ruháját is kidobta és bőrszerkókba ját mostanába 2 dolog érdekli a zene + a kondizás és nem veszi észre ,hogy szinte mindeki elfordult tőle rajtam kívűl és nem hajlandó megosztanmi a problémáját mikor rákérdeztem pofán vágot.Mitől lesz egy embernek ilyen a természete?előre is köszönöm!
2009. ápr. 2. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég durva, 180 fokos személyiségváltozás. nem voltak ennek átmenetei? nem fokozatosan vált ilyenné? mert ha igen, akkor elképzelhető, hogy összehaverkodott pár ilyen emberrel, és most hozzájuk idomul.

ha viszont ilyesmi nem áll a háttérben, hanem egyik napról a másikra lett ilyen, az pszichiátriai kivizsgálást igényel, mert akár agytumor is okozhat ilyen szélsőséges viselkedésváltozást, hirtelen fellépő agresszív viselkedésformát.

2009. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az egyik nap fogta magát letötölte iwiw myvipjét msn en kiirta (bocsánat) ,hogy mindeki megbaszhataja a jó édes ku,va anyukáját és azota sincs fennt és nem fokozatosan hanem hirtelen
2009. ápr. 2. 22:10
 3/9 A kérdező kommentje:
az agytumor az nem lenne fájdalmas???
2009. ápr. 2. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szed valamit és attól kattant be.
2009. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. tudomásom szerint eleinte nem fájdalmas, sőt sokszor később sem. azért vetettem fel a lehetőségét, mert legtöbbször a markáns személyiségváltozás, azaz pszichés változás az első jel, amire az ideggyógyász szakorvos is felfigyel.

nekem az a véleményem, hogy próbáld elkapni a barátodat egy nyugodtabb pillanatában, és beszélgess el vele arról, hogy aggódsz érte, mert megváltozott, és ezt te mint a barátja nem tudod mire vélni. remélhetőleg nem reagál agresszíven. ha nem, folytasd vele a beszélgetést, és óvatosan vezesd rá, hogy forduljon először a háziorvosához. semmiképp ne mondd neki, hogy dilis és menjen orvoshoz, mert akkor nem fog. mondd azt neki, hogy biztos kimerült, fáradt az utóbbi időben, jót tenne neki egy laborvizsgálat, mert lehet hogy pl vérszegény vagy vashiányos. így könnyebben rábólint a dokira. okosan csináld, ne ronts ajtóstul a házba.

ha végképp nem tudod jobb belátásra téríteni, akkor a hozzátartozóival, családjával kell felvenned a kapcsolatot.

2009. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
juteszembe egyedül él mert a szüleivel is összeveszett és elment:/ és ha nem sikerül elkanpom nyugodt álapotba akkor mentő és kényszer zubbony?:D
2009. ápr. 2. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt agytumorra gyanakodni! Hány éves a srác? Ha még tizenéves, akkor történhet hirtelen stílusváltás.

MOndd el neki, hogy Neked bőrszerkóban is a barátod marad, de arrogánsan nem.

2009. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
23 éves én 21
2009. ápr. 3. 16:03
 9/9 anonim válasza:
szerintem leokémiás aki hangokat hall a fejében lehet h bántoták vagy valami meg sérült vagy dühöslet amitöl az agya ki váltotta azt hogy hangokat hajjon és ijeneket tanácsolt neki ezé lett ijen.
2009. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!