Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyit hányok?

Normális hogy ennyit hányok?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, és 3 nap alatt 3* hánytam. Egyre rosszabb ez, és hányingerem is gyakrabban van. Nem tudom, de nekem soknak tűnik ez a napi 1 róka. Szerintetek?
2011. ápr. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én a 6-dik héttől egészen a 18-dik hétig hánytam mindennap egyszer. Volt hogy kétszer-háromszor. Próbálj meg sokszor enni keveset, lényeg, hogy soha ne legyen üres a gyomrod! Aztán szedhetsz magne b6-ot is, az is enyhíti a hányingert. Készíts egy kis kekszet az ágyad mellé, és mikor reggel felébredsz egyél egy pár falatot, még ha nehezen megy is le, és csak utána kelj fel az ágyból szép lassan. Nekem a citromlé is segített, persze az igazi citromból facsart citromlére gondolok. Kitartás, ha a szerencsések közé tartozol a 12-dik hét után elmúlik. :)
2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Csak olyan rossz, és nem szeretném, ha beállna ez a napi 1 alkalom...
2011. ápr. 26. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is minden nap egyszer hánytam. Nem ettem semmit,étvágytalan voltam,csak épp nem száradtam ki. Elevitet egy nap 2-3 alkalommal is bevettem mire megmaradt bennem. Mivel nem ettem,sokszor csak öklendeztem,mert nem volt mit kihányni:S 8 hétig tartott. 6-tól 14.hétig. Kitartást! Egyetlen dolog segített,a Torecan hányáscsillapító. De összesen 2x vettem be,mert állva elaludtam tőle:S
2011. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok,4-5ször hányok,de minimálisat.Én sajnos már ott tartok,ha reggel 8-ig nem hányok,már aggódom,hogy miért nem.Tudok hajnalban,de még este 10-kor is.
2011. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

napi egy az kevés lett volna nálam..

szinte minden evés után hánytam..nálam nagyon durva volt..

két lányom van..

2011. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én napi egyel simán kiegyeznék :)

Bennem konkrétan SEMMI nem marad meg 1 hete :(

Még a ropi sem :(

Praktikák nem használnak, sem a B6 vitamin...

Sz.tem örülj, hogy "csak" egyszer hánysz egy nap :)

10 hkm

2011. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom kibírni ezt... Eddig évente sem hánytam, de akkor még jó pár hétig ez lesz.
2011. ápr. 28. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!