Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran szorongtok?...

Milyen gyakran szorongtok? Mennyire mondható átlagosnak vagy szélsőségesnek ez az érzés?

Figyelt kérdés
Szedtek -e rá valamit?
2011. júl. 21. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly októberben éreztem ezt először,és sajnos azóta is tart:-(Nekem testi tüneteket is okoz,ezek miatt szorongok,mindig más a bajom.Először gyógynövényes bogyókat szedtem,de nem használt,aztán a leggyengébb frontint irta fel az orvos.Amit hol szedtem hol nem,igy újabb tünetek jöttek.Pár napja kaptam a cipralex nevü gyógyszert napi fél szemet kell szednem,ez az orvos szerint megszüneti majd a panaszaimat.Most ebben bizom,mert nagyon rossz igy...
2011. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem megkérdezni, hogy nálatok van-e alapja a szorongásnak?


Nálam azért van, családi krízis, most meg a jövőtől és főleg a pénztelenségtől, életszínvonal zuhanástól való félelem.

Persze ezektől mindenki fél, de én úgy hiszem, hogy az én esetemben már nem normális a szorongás szintje.

2011. júl. 21. 07:57
 3/8 anonim válasza:
Nekem sajnos van egy alap ilyen hirtelen hangulatváltozásom, ami azt jelenti, hogy egyfolytában változik szinte a hangulatom... egyik percről a másikra hagyom abba a nevetést, vagy éppen kezdek mosolyogni, hirtelen lesz elegem az életből, vagy éppen átmegyek önpusztításba... nem tart túl sokáig, hamar elmúlik, de elhúzódhat hónapokon keresztül... szerintem ne kezeltes magad ilyenekkel, mert szarrá gyógyszereznek (sajnos tapasztalat)! Elmúlik magától!
2011. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
folyamatosan szorongok... rengeteg dolog miatt, amelyek része megalapozott, a másik fele meg nem... kamaszkorom óta tart nálam ez az állapot, és nem szedek rá semmit. 26/nő
2011. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van én is félek a gyógyszertől, de meghalt a férjem és kicsi a gyerek és túl messze van, mire a gyerek támaszt jelent majd.

Van még pénzem, de a mai élethez azt hiszem szinte más nem is kell.

Magyarországon minden munkáltató és munkatárs undok, a pénzkeresés terén elég egy rossz lépés a részemről és beüthet a nyomor.

Szóval nem maradt a férjem után semmi, dolgoznom kell, így meg egyedülállóként iszonyú nagy a nyomás.

kb. 20 évig ez a nyomás, amig a gyerek támaszt nem jelent el sem múlik.

2011. júl. 21. 08:06
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Jó olvasást:


[link]

2011. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nézd ezt nem olvasom el, mert az a helyzet, hogy az anyósom, ha meghal, akkor a lányom utána szép vagyont örököl. Szóval egyelőre nekem kb. 20 évig kell kitartani vagy kevesebb.

Tulajdonképpen mindenki szorong a pénzkeresés miatt, a lottónyertesek nem fektetik be gondolom semmibe a pénzt.

Logikusan 80 milliót nem kezdenék el felélni, nem utaznám el az egészet.

Az a helyzet, ha valaki nagyobb ingatlnaba szorul özvegyként, mint amit fenn tud egyedül tartani, az kapásból bajban van. Tudod, a párok általában együtt öregszenek meg, ez a tipikus. Két jövedelem meg több mint egy. Egyik napról a másikra meg lakást eladogatni és új életet kezdeni nem lehet.

2011. júl. 21. 10:44
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:

20 év szenvedés, vagy boldogság nem mindegy...


A lottónyertesek meg épp olyan szegények lesznek egy idő múlva, mint előtte. Mert attól, hogy valaki kap sok pénzt még nem lesz érett annak a kezelésére...

2011. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!