Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek lehet ez a tünete?...

Minek lehet ez a tünete? (elmegyek orvoshoz, csak hátha van valakinek valamilyen tapasztalata)

Figyelt kérdés
Tegnap délután elkezdett fájni az alhasam. Először azt hittem, hogy izomlázam van, vagy inkább valamiféle zúzódásra/húzódásra emlékeztető érzésem volt, de nem tudtam mitől lehetett. Este már alig bírtam kiegyenesedni, éjjel nagyon rosszul aludtam, mert minden mozdulatra fájt. Vettem be egy algopírint, attól jobb lett egy picit. Ma reggel már kicsit jobb lett, de hirtelen mozdulatokra, lépésre még most is fáj. Úgy érzem, mintha talán legalul jobb oldalon lenne valami (mert főleg akkor nyilal bele, ha a jobb lábammal lépek) Szerintetek ez mi? Egyáltalán milyen testrészem fájhat?
2011. júl. 22. 09:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*algopyrin, bocsánat
2011. júl. 22. 09:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás!
2011. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyukámnak és a barátomnak is volt, és ők azt mondták, hogy az jobban fáj. (nem tudtak menni, mozogni, semmit, sőt barátomat mentő vitte el) Én mindent tudok, csak viszonylag elviselhető módon fáj. Nem lehet esetleg valami nőgyógyászati probléma?
2011. júl. 22. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet. :)
2011. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szokott így fájni, ha ugyanez a bajod ami nem biztos, akkor a gerinctől sugároz át. Onnan lehet megtudni, hogy pld. másik cipőt kezdtél-e el hordani. Lúdtalptól is lehet. Ha hasra fekszel és tornázol, jól kinyújtózol csökken-e a fájdalom? Ha másnapra elmúlik, akkor gerinctornát javasolok és a cipőbe betétet.
2011. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:
Nekem a vakbélgyulladás alig fájt. Saját lábon mentem el a háziorvoshoz, majd onnan a kórházba is. Szóval nem lehet tudni. Érdemes elmenni megnézetni, mert ha mégis az, akkor nagyon csúnya dolgokat tud művelni, ha nem veszik észre időben!
2011. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!