Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hallottatok már a Diabion...

Hallottatok már a Diabion vitaminról? Ha igen van valamilyen tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, és nem sok jót tudok róla mondani! Minden hónap elején kiváltotta belőlem a hüvelygombát. Először nem tudtam, hogy emiatt van, de amikor már harmadszorra kezeltettem magam, és a következő hónapban megint előjött, akkor elmentem orvoshoz, és azt mondta a doki, hogy ez váltotta ki.
2011. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Nem értem, hogy a vitaminok hogy válthatnak ki hüvelygombát.
2011. júl. 26. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
valamilyen összetevővel szemben túl érzékeny voltam. De állítólag ez nagyon gyakori. Az orvos azt mondta, hogy nem én voltam az első, aki ezzel a problémával jött. Kicsit kutakodtam a neten, és találtam egy fórumot, ahol egy férfa azt mondta, gogy neki a bal heréje duzzadt meg irdatlanul, és végül le kellett csapolni. Egy kismama pedig arra panaszkodott, hogy miután elkezdte szedni a vitamint, nem tudott szoptatni, pedig elötte semmi gond nem volt a szoptatással.
2011. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a sima vitaminoknál külön beszerezve őket. Csak hát annyira reklámozzák cukorbeteg lapokban.
2011. júl. 26. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért te cukorbeteg vagy? És ezt ajánlották?
2011. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok, és járatok cukorbetegségekkel foglalkozó lapokat, és abban mindig reklámozzák, hogy húú az milyen jó.
2011. júl. 27. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az úgy más szerintem! Akkor biztos jó, de szerintem inkább kérdezz meg valami szakembert.
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem szakorvost :)
2011. júl. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!