Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Duzzadt pajzsmirigy, rekedtség...

Duzzadt pajzsmirigy, rekedtség, izgalom, nyugtalanság, hőemelkedés, néha láz, hidegrázás, herezsugorodás, szexuális érdektelenség, ezekkel a tünetekkel érdemes azonnal orvosi ügyeletre menni, vagy várhat hétfőig?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam orvosnál, pénteken volt vérvétel, keddre lesz eredmény, de azóta rosszabbul vagyok, már a frontin sem segít, kihullott a szemöldököm széle, megváltoztak az arcvonásaim, 25 éves vagyok, kb 10 napja zsugorodnak a heréim, kialakulhat tartós károsodás ha nem megyek azonnal orvoshoz, vagy valahogy várjam ki a hétfőt?
2011. júl. 23. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyelet, de nagyon gyorsan!

Ha ilyen ütemben súlyosbodik a dolog, akkor nincs mire várni!

2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most 14:30kor indulok, majd leírom mi volt, remélem hogy túlélem és nem fogok "elkreténesedni"
2011. júl. 23. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hé, fel a fejjel, biztos rendbe jössz! Kitartás! :)
2011. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy fenét... hazaküldtek az ügyeletről azt mondták menjek a pszichiátriára.

Azt mondták a pajzsmirigytúlműködés nem életveszélyes de produkál ilyen tüneteket.hétfőig kibírom állítólag, de szerintem más bajom is lehet, lehet hogy szepszis, vagy gombás bélfertőzés, egy hete aranysárga a székletem, félek hogy 10 nap múlva már nem írok ide, de összeszedeem magam, köszönöm

2011. júl. 23. 22:42
 5/5 A kérdező kommentje:
A pszichiátrián kezelnek ezzel a dologgal azóta. A szexuális érdeklődésem azóta sem tért vissza, impotens maradtam. Majd utánaérdeklődök ennek, talán a stressz az oka.
2011. aug. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!