Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy rák ha a legenyhébb...

Egy rák ha a legenyhébb típusát is nézzük, orvosi kezelés nélkül hány évig élhet egy ember?

Figyelt kérdés
ismerek valakit aki 16 éve beteg semmi orvosi kezelést nem kért, életmódján,étkezési szokásain sem változtatott,mégis él ,igaz átterjedt több helyre, de semmi baja, fájdalmai sincsenek
2011. márc. 31. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan kamu...
2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Menjen a TV-be ez azonnal el kell dicsekednie. Rá 1hónapra meg el is vinné.. Ne gondold már h eleszi a szerveit az áttét és vígan él mellette.

A természetben nem létezik olyan szer ami visszafordítaná a károsult csontvelő ill vér állapotát.


Orvosi beavatkozás elengedhetetlen ha tetszik ha nem.

2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a rák egy elég terjedelmes betegségcsoport. A rákmegelőző állapotok gyakran évekig fennállnak.

A konkrét esetet nem tudom megítélni, de ennek fényében lehet ilyen is. meg olyan is, hogy pár hónap alatt elvisz valakit.

De az ismerősöd szerintem valamit félreértett 16 éve.

2011. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ez nagyon nem fugg ossze.Ha rakos az ember attol meg elhet ugyanannyit mint amennyit amugy is elne a kemoterapia viszont csokkenti az elettartamot de az is minimalisan es csak a sugarak miatt a helyzettol fugg de szerintem nem szamit.
2012. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"legenyhébb típusa" itt mire gondolsz? mert ha 16 éve beteg, akkor bizonyára már mindenhová átterjedt a kór, áttétek vannak. És mindegyik rákfajta súlyos, mindegy, hogy tüdő, szájüreg, agy, vagy vastagbél, mindegyik súlyos és megfelelő kezelés nélkül halálos
2016. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!