Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy túlműködése vagy...

Pajzsmirigy túlműködése vagy alulműködése, esetleg mellékvese hormon 10 napon túli hiánya okozhat életveszélyes állapotot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyes gondok nem okoznak bajt 10 nap alatt,viszont a mellékveséd kiesése már problémásabb,szerintem nem halálos ha kiesik 10 napra de semmiképpen sem tesz jót pl a vérnyomásodnak,a gyomrodnak,a cukorháztartásodnak...De mi is okozza ezeket a tüneteket?Miért ez a kérdés?
2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb 8 napja összement a herém, ebből következtetek leállt mellékvesére, a szexuális érdeklődésem is elapadt teljesen, a péniszem 1 cm-re zsugorodott, 6 napja csak 1-2 órákat alszok és mindíg hidegrázással ébredek ami félóráig tart, a vonásaim egyre nőiesebbek, megnőtt a mellem, a pajzsmirigy termelhet vesemérget is, hidegek a végtagjaim, az komoly, hogy ha bemegyek vasárnap a pszichiátriára, ott megnézik a vesémet is? Vagy csak hétfőn tudok menni, mikor délutánra megjönnek a leletek?
2011. júl. 24. 16:54
 3/3 A kérdező kommentje:
6 napja szinte nem aludtam, a pajzsmirigyváltozás miatt nagyon magas lett a koleszterinszintem napok alatt, koleszterinrögök, vöröses ödémák jelentek meg a lábamon, de az ügyeleten csak azt mondták nyugodjak meg és menjek haza. Félek a stroke-tól is, lehet hogy ez lesz a vége.
2011. júl. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!