Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában gyorsan elfáradok a bulikban?

Figyelt kérdés

Kb. hajnal 3körül már teljesen kivagyok fáradva, plusz néha még a fejem is elkezd fájni. Kb. 2 éve bulizok, eddig mindig teli vtam energiával meg ilyesmi, de az elmult 2-3 hónapban már ez van..Kiprobáltam azt is hogy nem iszok csak üdítőt (energiaitalt nem mert attól nem érzem jól magamat), szóval nem iszok alkoholt, és akkor mondjuk sokkal kevésbé fáradok el, de akkor is túl hamar elfáradok..Nem értem..szeretnék ugyanolyan energikus lenni mint régen. Így nyáron kb 8-10 órát is alszok (átlag hajnal2-től dél körülig. Mikor felkelek rá 1-2 órával már gyakran fáradt vagyok ásítozok minden bajom van..Olyat hallottam, hogy tökmind1 mennyit alszok, ha azt nem "jó" időben teszem...szal a hajnali meg délelőtti alvás az nem olyan pihentető mintha este 10kor lefeküdnék és reggel 6ig aludnék..Nem nagyon hiszek benne, de lehetséges..Szerintetek mi lehet a gond? előre is köszönöm a válaszokat!

16/F


2011. júl. 24. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Kevés energiaitalt fogyasztasz, elhanyagolod a drogot.

Legalább füvet szívj.

2011. júl. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben ittam pár energiaitalt..de már több éve volt az...Soha nem drogoztam, pedig a baráti körömből sokan csinálják..de én értelmesebb vagyok annál, tudom nagyon jól hogy az tönkretesz..ezért én is értelmes válaszokat várnék:) köszönöm szépen:)
2011. júl. 24. 05:02
 3/5 anonim ***** válasza:
valoban igaz hogy az este 10-tol reggelig alvas a legpihentetobb! jarj kicsit ritkabban bulizni es elotte par napig fekudj le idobe higy kipihent legyel! a drogozas es az ivas csak idoszkos frisseseget ad de utana lesziv! jol teszed hogy nem hasznalod! ezek a drogos bulik csak latvanyosak de nem az igaziak. sok nem is emlekszik mit csinalt .egy jo buli utan jo erzes visszaemlekezni hogy milyen klassz volt! igaz?
2011. júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert gyenge vagy....
2011. júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr23 ***** válasza:
hát amit írtál hogy ha nem jókor alszol akkor az kevesebbet ér de lahat hogy valami tápanyag hiányod van...
2011. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!