Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire használtátok/tudtátok...

Mennyire használtátok/tudtátok használni a gipszelt kezeteket? (Akinek már volt gipszben).

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban simán bicikliztem vele.
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem focizáskor eltörték a csuklóm nyár előtt.Én még a Balcsiba is bementem vele.Fel kellett volna kötnöm,de ez zavart és mennyivel jobban is jártam,ugyanis amikor levették,az előttem lévő srác felkötötte és nem tudta felemelni se,mert leépültek az izmai,én meg simán felemeltem.Persze ronda szürke volt a bőr rajta,meg kisebb volt mint a másik kezem,de hipp-hopp helyrejött
2011. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem biciklizésnél tört el a bal kezem, fémet is tettek bele.

2hónapig volt rajta gipsz nekem, közbe mindig mozgattam a kezem neked is ezt ajánlom még ha fáj is!

Levették a gipszet róla utána egy hétig benne volt még a fém kivették.Kézkrémmel kenegettem,és rendbe jött.

2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem testnevelés órán tört el... a 8-os ballagási fotózáson is hátra tett kézzel fotóztak.Egy idő után már írni is tudtam vele, de nem szépen, nem nagyon akadályozott..
2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!