Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan fáradt,...

Miért vagyok állandóan fáradt, hiába alszom bármennyit is?

Figyelt kérdés
23éves fiú vagyok, 171 cm magas 75 kiló. Nem iszom meg nem kávézom, néha elszivok 1-2 cigit, de nem vagyok dohányos. Szoktam vitaminokat is szedni a táplálkozásom is rendbe. Régen vashiányos voltam, de ez már régen volt. Mi lehet a baj? Akármennyit alszok, ha keveset ha sokat akkor is állandóan levert vagyok meg fáradt. Nincsen semmi lelki problémám, arra se vezethető vissza. Vérképem rendbe. Bár a vasat most nem nézték. Tipp valakinek?
2011. júl. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon fiatal vagy ez szerintem nem természetes.Nem akarlak meg ijeszteni,de ha az én fiam lennél bizony elküldenélek egy kivizsgálásra.
2011. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Szerintem is menny el egy olyan labori kivizsgálásra, ahol mindent megnéznek, hogy hol lehet a baj. Lehet ez olyantól is mint drog(akárcsak régen, vagy most is fogyasztasz), vagy csak szimplán gyenge az immunrendszered, és nem megfelelő vitaminokat szedsz! (vagy legrosszabb esetben kezdj el kávézni, néha nekem is megkell inni 1-1 csészével, amikor nagyon fáradtnak érzem magam mert nagyon alacsony a vérnyomásom, és az orvos ajánlotta!) 16/l
2011. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én azt hallottam egyszer hogy ez azért van mert kevés folyadékot(vizet , teát stb.) iszol és a sejtjeid nem kapnak elég nedvességet ezért teljesen kimerülnek ne tudom hogy igaz e de próbáld ki szerintem...
2011. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!