Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan alszom, és nincs...

Állandóan alszom, és nincs kedvem sehova sem menni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Éjszaka rosszat álmodtam,ezért ma 2kor tudtam csak kikászálódni az ágyból,mert rosszul éreztem magam miatta. Ettem,és visszafeküdtem. Most is ágyban vagyok,gépezek,filmet nézek,de nemsokára alszom! Iskolába is alig tudok elmenni,olyan fáradt vagyok! Két napot nem voltam a héten,azt is végigaludtam,alig keltem ki pár percre az ágyból! Őszi fáradtság esetleg? Mit lehet ellene tenni?
2011. okt. 15. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy depresszió, de lehet vashiány, vitaminhiány is.
2011. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Depresszió, pajzsmirigy alulműködés, vitaminhiány, nyomelemek hiánya. Menj el vérvételre, ha nem indokolt akkor lelki okai lehetnek.
2011. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha két napot nem voltál, akkor orvosi igazolás kell, tehát már csak emiatt, is irány a doki!
2011. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Depresszió,családon belüli nézeteltérések,lelki bajok, valami ilyen szerű oka lehet. A vitaminhiányoknak nem ezek a legnagyobb tünetei.
2011. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!