Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyámmal telefonon közöltem...

Anyámmal telefonon közöltem hogy aranyerem van? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

nagyon gyengének érzem most magam. de egyre erősödöm. már régóta van ez a problémám azt elhatároztam hogy már megmondom neki.tudom most nagyon önbizalom hiányosnak tűnök :S


egyedül nem bírok megbirkózni ezzel a problémával



18f


2011. júl. 25. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki van-e minden kereked. Aranyere kb minden második embernek van (tádááám, nekem is), te meg úgy állítod be, mintha halálos betegség lenne, amit KÖZÖLNI KELL :-DDD
2011. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a gondod? Az hogy telefonon közölted anyáddal vagy az hogy van?

Nem halálos betegség, csak elég kellemetlen. Kezeld kúppal és krémmel. Gyógyszertárban recept nélkül kapható.

2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erről az öcsém esete jut eszembe a patikában. Neki is aranyere van, odament, hogy adjanak rá valamit. EU-s előírásra most már ugye nekünk is van sáv a többi várakozónak, mert hát a diszkréció ugye nagyon fontos. Öcsém halkan elmondja a problémáját, erre a patikusnő hátraordít a kollégájának, hogy "a fiatalembernek aranyérre hoznál ki kúpot?" :D

Egyébként pedig ne aggódj, rengeteg embernek van aranyere, és egyre több fiatalnak is, amióta mindenki egész nap a számítógép előtt növeszti a seggét. Kellemetlen, de nem egy nagy horderejű dolog.

2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit kéne gondolnunk? Legfeljebb annyit,hogy egész jó viszonyban vagy az Anyáddal.De lehetnél jobban is.

Nekem is van,a fiamnak is.Neki is én vettem,mert neki az olcsóbb.

Be kell menni a patikába és kérni krémet aranyérre,kenni és jobb lesz.

2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz srácok. ez erősít tényleg :D de még azóta nem beszéltem vele személyesen:D .de hnap dokihoz mek:\ remélem vége lesz mihamarabb
2011. júl. 25. 17:42
 6/8 A kérdező kommentje:
heh. már átbeszéltük a dolgot és már most úgy érzem hogy túl vagyok a nehezén. holott még meg sem vizsgált az orvos :D
2011. júl. 25. 19:13
 7/8 anonim válasza:
:D:D:D Bocs, de ezen nagyon jot nevettem. :D
2011. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj miatta, ez már népbetegség. Sőt nőknél még gyakoribb is mint férfiaknál. A krém tényleg segít!
2011. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!