Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves vagyok, és az elmúlt...

16 éves vagyok, és az elmúlt 2 hónapban 2szer is volt aranyerem, már vérzős stádiumban. A székletem egészséges, minden nap járok wc-re és nem erőlködöm. Lehetséges, hogy astressztől van? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sőt anyukám mondta, hogy van egy fiú akit rég nem tudok elfelejteni, minden jön-megy, se veled- se nélküled. de nagyon szerelmes vagyok belé. Lehet, hogy mivel Őt nem akarom elengedni a wc-zéssre is kihat, mivel mint tudjuk mindennek lelki oka van...?!
2009. nov. 19. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha sokat ülsz attólis lehet aranyered. azaz ha nem mozogsz túlsokat
2009. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem meg kéne mutatni dokinak, főleg ha vérzik is, az nem jó. Persze, minden lelki nyavaja kihat a testre is, de itt sztem nem erről van szó, egyszerű aranyér, bárkinek bármikor előjöhet.


Lehet, hogy simán csak Hemorid kúpot és krémet ír fel, de lehet, hogy lekapják (rövid műtéttel). Öcsémnek most vették le, aznap hazamehetett a kórházból, és már mily régóta szenvedett vele.

2009. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a 2 alkalom valószínűleg ugyanannak a (gyulladt) aranyérnek a következménye. Tényleg használj kúpot/kenőcsöt (a Hemorid is szuper, de talán a Doxiproct nem jár annyi nyűggel, mert nem olajos). Ha nem múlik el, menj el proctológushoz/sebészhez.

De nem kell megijedned, szerintem majdnem minden embernek volt/van/lesz egyszer aranyere:D

2009. nov. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!