Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Méregteleníteni szeretnék. De...

Méregteleníteni szeretnék. De egy hétnél semmiképp nem továbbtartósat. Milyen alternatívák jöttek be nektek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 22:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha minden héten csinálok egy olyat, hogy csak sok víz+gyógytea+zöldség+gyümölcs, az mennyire jó ötlet?
2009. ápr. 5. 22:15
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha méregtelenítek, akkor nyilván fogyok is. De most akkor zsírból, vagy izomból?
2009. ápr. 5. 22:43
 3/3 anonim válasza:

A méregtelenítés hosszú folyamat. Szerintem a rövidek max a belrendszerben lévő salakanyagot távolítják el, ráadásul sok méregtelenítő tea, stb borzalmas ízű :(. Ha tényleg méregteleníteni akarsz tudok ajánlani neked megoldást. NEm titok az értékesítés MLM rendszerben működik. Ami sokakat megriszat. ÉN is így voltam vele, de nekem már bejött ezért ajánlom.

www.akuna.net itt olvashatsz a termékről.

2009. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!