Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Méregteleníteni szeretnék....

Méregteleníteni szeretnék. Hogyan lehet házilag olcsón?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Minek?

A tested tudja a legjobban a dolgát, méregtelenít.

Nem szabad ezekbe a természetes folyamatokba beleavatkozni,mert nagyobb bajod is lehet belőle,mint hasznod.

De ha annyira ragaszkodsz ehhez és nem akarsz túlzásokba esni,akkor szimplán igyál sok folyadékot,lehetőleg vizet.

Ez felpezsdíti a véred, tisztítja a vesédet,stbstb ...

Sok zöldség. Persze a normális táplálkozás Mellett.

2010. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vega vagyok, pontosabban csak halat és csirkét eszem nagyon ritkán. Gyümölcsön és zöldségen élek úgy mond. Napi 5liter folyadék lemegy.Sok helyen olvastam ilyen meg olyan méregtelenítési kúrákról, meg hogy mindenkinek minden évbe legalább egyszer kellene.
2010. júl. 27. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen jól étkezel,talán ehetnél vörös húsokat is,de ha vega vagy,akkor inkább nem ajánlom.Igaza van az elsőnek,a szervezet maga méregtelenít,és ezek a mai divatos méregtelenítő kúrák több kárt tesznek,mint hasznit.pl.kimossák a szervezetből a hasznos bacikat,a sok vitaminról,és ásványi anyagokról nem is beszélve.

Egyél minnél több féle gyümölcsöt és zöldséget,halat is ehetsz nyugodtan,nagyon egészsége,ha megunod csirke vagy pulykamell.Napi 5x étkezz,kisebb adagokat,reggelire inkább szénhidrátot,délután,este fehérjét.Próbálj ki minnél több féle vega ételt.Menj el szaunázni,masszőrhöz,a testpakolások is nagyon jók.pl.iszap.Menj el egy gyógyfürdőbe,igyál zöld teát,vagy bármilyen más gyógynövény teát.Víz helyett ihatsz gyümölcs és zöldség leveket is,persze otthon,frissen facsarva,ne a bolti agyon cukrozottatt.


:)

2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden este iszok valamilyen különleges teát :)

Zöldet, csalánt, zsályát, vagy simán valamilyen gyümölcsöset.

2010. júl. 27. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok- Amit leírtál étkezés az tökéletes, sőt méregtelenít is a sok zöldség miatt meg folyadék miatt, a tea az is nagyon jó.

Ennél többet nem igazán tehetsz ,hogy méregtelenítve legyen a szervezeted... mert ha még erre rá méregtelenítenél,akkor tényleg kimennének a fontosabb tápanyagok is ,amit a nagyon jól összeállított finom ételekkel beviszel. :)

2010. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!