Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne fájjon ennyire a hátam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a számítógép feletti görnyedéstől van, de mit tudnék tenni, hogy ne fájjon? Csak úgy nem fáj, hogyha a hátam mögé párnát teszek, ha pl. ha háttal fekszem az ágyon nagyon fáj, vagy ha ülök. Próbáltam egyenes háttal ülni, de az az igazság nem bírom sokáig úgy.
2011. júl. 27. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
megfelelő gyógytorna, mait otthon is lelkiismeretesen végzel, keress egy gerincdiagnosztikai központot
2011. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Azt hiszem ennyire nem komoly azért a problémám, 2 napja fáj így, másképp nem szokott fájni. De köszi szépen a választ:)
2011. júl. 27. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyújtsd le, valószínűleg a gerincmerevítő izmok beálltak.
2011. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytorna. Nagyon sokat segít, nem bonyolult. Pl. állj négykézlábra és úgy nyújtózkodj ellentétes lábbal-karral, ill. púposíts-homoríts, "mint egy macska". Az is jó, ha van lehetôséged kinyújtani magad, pl. ha felkapaszkodsz az ajtófélfára fent és onnan lógsz kicsit :)
2011. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!