Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen matracon kellene...

Milyen matracon kellene aludnom, hogy ne fájjon a hátam?

Figyelt kérdés
Már hajnalban arra kelek, hogy leszakad a derekam, rugós matracom van. Nem tudom, hogy ilyenkor kemény, vagy inkább puha matracon kellene-e aludnom?
2011. márc. 9. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A mostani puha vagy kemény? Mert akkor szerintem próbáld ki annak az ellentettjét. De én amúgy úgy hallottam, a kemény jobb. Én jobban szeretem.
2011. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Demko féder. Állítólag ez az egyetlen, ami jó az összes jólmarketingelt hókuszpókusz közül. Nekem nincs ilyen, mert drágállom, de egy reumatológus mondta.
2011. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj a hátad, akkor a kemény a jobb. Nekem ikeás Sultan félkemény van, és nem fáj a hátam, kényelmes.
2011. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a padlót laticellel. Egy ismerősnek teljesen rendbe hozta a hátát, bár szerintem borzasztó kényelmetlen, de legalább olcsó és hatékony.
2011. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!